搜索 菜单
A A A 高对比度: A A

出口促进门户Kotly na pelety s manuálnym alebo automatickým čistením

Kotły na pellet

Kotły na pelleten pl sk
共享 打印 下载PDF
联络人
Piotr Wentlant
info@wentor.pl
联系电话: 68 363 81 88
http://www.wentor.pl

Język komunikacji:
Polski,

的顺序的说明

Naša spoločnosť ponúka kotly na pelety najvyššej kvality. Našim klientom môžeme ponúknuť profesionálne kotly uznávaných výrobcov – Kozlusan a Red. Kotly na pelety sa vyznačujú bezproblémovou montážou a jednoduchým uvedením do prevádzky. Všetko, čo musíte urobiť, je zapojiť zariadenie a užívať si príjemné teplo, ktoré sa šíri po celom dome. Spotrebiče spaľujú biomasu (pelety), čo z nej robí ekologické a riešenie šetrné k životnému prostrediu.
Špičkové výrobky sa vyznačujú predovšetkým kompaktným dizajnom, ktorý funguje dobre aj v malých miestnostiach. Kotol na pelety je ideálny na montáž do nového domu alebo na modernizáciu existujúcej kotolne. Medzi nesporné výhody kotlov môže patriť aj atraktívny vzhľad a užitočné funkcie. Zariadenie má integrované vysokovýkonné čerpadlo, manometer a poistný ventil, ako aj zabudovanú expanznú nádobu, ktorá umožňuje prevádzku v uzavretom systéme ústredného kúrenia. Kotly majú okrem toho osvetlený panel s anglické menu, ktorý umožňuje úplnú kontrolu nad zariadením.
Nasza firma oferuje kotły na pellet najwyższej jakości. Klientom możemy zaproponować profesjonalne kotły uznanych producentów – Kozlusan i Red. Kotły na pellet wyróżniają się bezproblemowym montażem i pierwszym rozruchem. Sprzęt wystarczy podłączyć i już można cieszyć się przyjemnym ciepłem rozchodzącym się po całym domu. Urządzenia spalają biomasę (pellet), dzięki czemu jest to ekologiczne i bezpieczne dla środowiska rozwiązanie. Nasze kotły spełniają wymagania programu czyste powietrze, dlatego możliwe jest uzyskanie dofinansowania na zakup takiego kotła na pellet.
Nasza firma oferuje kotły na pellet najwyższej jakości. Klientom możemy zaproponować profesjonalne kotły uznanych producentów – Kozlusan i Red. Kotły na pellet wyróżniają się bezproblemowym montażem i pierwszym rozruchem. Sprzęt wystarczy podłączyć i już można cieszyć się przyjemnym ciepłem rozchodzącym się po całym domu. Urządzenia spalają biomasę (pellet), dzięki czemu jest to ekologiczne i bezpieczne dla środowiska rozwiązanie. Nasze kotły na pellet spełniają wymagania programu czyste powietrze, dlatego możliwe jest uzyskanie dofinansowania na zakup takiego kotła na pellet.


补充信息

Topowe produkty charakteryzują się przede wszystkim kompaktową konstrukcją sprawdzającą się nawet w małych pomieszczeniach. Kocioł na pellet idealnie nadaje się do montażu zarówno do nowego domu, jak i do modernizacji istniejącej już kotłowni. Do niekwestionowanych atutów kotłów można zaliczyć też atrakcyjny wygląd i przydatne funkcje. Sprzęt ma zintegrowaną wysokowydajną pompę, manometr i zawór bezpieczeństwa oraz wbudowane naczynie przeponowe, które pozwala pracować w zamkniętym układzie CO. Ponadto kotły posiadają podświetlany panel z polskim menu umożliwiającym pełną kontrolę nad urządzeniem.
Kotły na pellet to nowoczesne urządzenia, które są w pełni automatyczne – same się rozpalą, ustawią odpowiedni tryb pracy i momentalnie rozgrzeją cały dom. Urządzenia wyróżniają się małymi rozmiarami i dużymi możliwościami grzewczymi, dlatego doskonale wkomponują się w każde pomieszczenie. Na przykład kocioł firmy Red pracuje bardzo cicho, dzięki czemu może zostać zamontowany nawet w sąsiedztwie sypialni. Urządzenie oferuje również pełną kontrolę, praktyczny niski kocioł i proste czyszczenie wymiennika.补充信息

Kotły na pellet to nowoczesne urządzenia, które są w pełni automatyczne – same się rozpalą, ustawią odpowiedni tryb pracy i momentalnie rozgrzeją cały dom. Urządzenia wyróżniają się małymi rozmiarami i dużymi możliwościami grzewczymi, dlatego doskonale wkomponują się w każde pomieszczenie. Na przykład kocioł firmy Red pracuje bardzo cicho, dzięki czemu może zostać zamontowany nawet w sąsiedztwie sypialni. Urządzenie oferuje również pełną kontrolę, praktyczny niski kocioł i proste czyszczenie wymiennika.
Kotły na pellet to innowacyjne rozwiązanie dla tych najbardziej wymagających klientów. Sprzęt ten łączy w sobie niespotykaną wygodę ogrzewania z niskimi kosztami użytkowania. Rachunki za ogrzewanie już nie będą przyprawiać o ból głowy, bowiem kocioł na pellet daje komfortowe ciepło w przystępnej cenie. Korzystanie z kotłów centralnego ogrzewania na pellet łączy w sobie najnowszą technologię, niespotykaną dotąd wygodę, bezpieczeństwo i stylowy design.CPV


  • Central-heating radiators and boilers and parts
  • Boilers
  • Central-heating boilers
报价类型
国家
Poland
时限收到标书
03.11.2019
有效期从
07.05.2019
分行
Handel,
国外买家
NO