Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu  WPHI w Pekinie promuje polską gospodarkę na targach EXPO Mongolia

  Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Użytkownik | 2016-06-08 04:08:11
  mongolia, ułan bator, górnictwo

  W dniach 23-25 maja przedstawiciele Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Pekinie wzięli udział w targach EXPO Mongolia 2016 - International Mining and Multisector Trade Fair.

  EXPO Mongolia 2016 to międzynarodowe targi poświęcone różnym gałęziom przemysłu. Najbardziej znaczącym sektorem na targach jest przemysł ciężki, w szczególności górnictwo.

  WPHI w Pekinie dysponowało stoiskiem o powierzchni 9m2, na których prezentowane były oferty polskich firm z różnych branż. W czasie targów przedstawiciel WPHI w Pekinie podczas seminarium zaprezentował odwiedzającym targi współpracę gospodarczą Polski z Mongolią oraz produkty i usługi z Polski, które mają największy potencjał na rynku w Mongolii – produkty spożywcze, maszyny i urządzenia górnicze, materiały budowlane, meble i kosmetyki etc.

  Expo Mongolia jest wspierane przez instytucje mongolskie, niemieckie i czeskie (m.in. Ministerstwo Górnictwa Mongolii, Ministerstwo Środowiska i Zielonego Rozwoju Mongolii, Ministerstwo Energii Mongolii, the German Engineering Association VDMA oraz agencję Czech Trade).