Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBaza chińskich firm i produktów on-line

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Daniel Matusiak | 2015-12-22 10:14:05
polska, chiny

Założona przez Chiński rząd, Sieć Informacji o Towarach Chińskich (CCN), należy do projektu pn. Publiczny Dostęp do Informacji, realizowanego przez Ministerstwo Handlu ChRL (we współpracy z Ministerstwem Skarbu, Ministerstwem Spraw Zagranicznych oraz AQSIQ).

Założona przez Chiński rząd, Sieć Informacji o Towarach Chińskich (CCN), należy do projektu pn. Publiczny Dostęp do Informacji, realizowanego przez Ministerstwo Handlu ChRL (we współpracy z Ministerstwem Skarbu, Ministerstwem Spraw Zagranicznych oraz AQSIQ). Projekt zakłada poszerzenie współpracy między chińskimi i zagranicznymi podmiotami, szczególnie małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Dostęp do bazy jest możliwy ze strony chińskiego Ministerstwa Handlu http://ccne.mofcom.gov.cn/. Baza danych zawiera informacje o ponad 600 tys. chińskich firm oraz 2,2 mln. produktów, umożliwia filtrowanie danych według słów kluczowych, branży czy rodzaju działalności. Podmioty gospodarcze zebrane w bazie posiadają certyfikaty jakości ISO, UL, CE, FDA, HACCP I inne.