Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuInformacje organizacyjne dla firm biorących udział w targach CISMEF 2016

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Użytkownik | 2016-10-03 23:08:21
cismef

Uprzejmie informujemy, że na tej stronie będą ukazywały się informacje organizacyjne dla firm biorących udział w Polskim Pawilonie w targach CISMEF w Kantonie.

Zachęcamy do śledzenia informacji na tej stronie, gdyż w jej górnej części będą ukazywały się ważne uaktualnienia odnośnie do organizacji Polskiego Pawilonu podczas targów CISMEF w Kantonie (Guangzhou).

 

1. Aktualizacje i sprawy terminowe.

 • Adres hali targowej i lokalizacja Polskiego Pawilonu: 

  保利世界贸易中心 / Poly World Trade Center

  广州,新港东路1000号 / Guangzhou, 1000 Xin Gang dong Lu

  2 piętro hala 4 

 • Przydział stoisk dla firm bursztynowych zgodnie z kolejnością zgłoszeń: 29 Galeria Dubiel, 28 Ambermoda, 27 Amber Ghata, 26 Amber Planet, 25 Arsen Amber, 24 Amber Vision, 23 Image Silver, 22 Nord-Amber, 21 Firma Kampol sklepy jubilerskie Krzysztof Kamiński, 20 Bodex, 18 i 19 TRJ Taste, Ponte Limited 17, Go for Nature 16, Unilabels 14 i 15, Applepapple 12 i 13, Lili 10 i 11. Położenie stoisk jest widoczne na grafice poniżej. Położenie reszty firm zostanie podane w terminie późniejszym.
 • Materiały graficzne (logo, grafiki marketingowe) należy przesłać na adres xiujuan.li@trade.gov.pl do końca dnia 9 września br. (szczegóły w pkt. 3. Stoisko)

 

2. Zgłoszenia

 • Do chwili obecnej otrzymaliśmy zgłoszenia od firm Galeria Dubiel, Ambermoda, Amber Ghata, Applepapple, Amber Planet, Arsen Amber, Amber Vision, Lili, RJT Taste, Image Silver, Nord-Amber, Firma Kampol sklepy jubilerskie Krzysztof Kamiński, Unilabels, Bodex, Ponte Limited, Go For Nature (kolejność zgodnie z datą zgłoszenia). Planujemy, że w targach weźmie udział 10 firm zajmujących się bursztynem oraz 10 firm zajmujących się handlem/promocją produktów spożywczych, kosmetyków etc.

 

3. Stoisko

 • WPHI w Pekinie i Konsulat Generalny RP w Kantonie będą dysponować łączną powierzchnią 180 m2 (20 stoisk o powierzchni 9 m2). Każda firma będzie miała do dyspozycji jedno stoisko o podwyższonym standardzie (wizualizacja stoiska znajduje się poniżej i w załączniku "Projekt ulepszonego stoiska standardowego.jpg")

 • Położenie Polskiego Pawilonu (zaznaczone szarym kolorem) jest widoczne poniżej i w załączniku "Położenie Polskiego Pawilonu.xlsx",

 • Po potwierdzeniu udziału wszystkich uczestników na tej stronie zamieścimy informację o przydzielonych Państwu numerach stoisk. Stoiska będą przydzielane tematycznie i w kolejności zgłoszeń.
 • W celu zapewnienia odpowiedniego wizerunku Polski i polskich firm na targach (niestety w poprzednich edycjach zdarzało się, że ścianki na stoiskach uczestników z Polski były puste, lub materiały reklamowe powieszone przez uczestników na ściankach nie były odpowiednio dobrej jakości), zgodnie z wcześniejszymi informacjami, WPHI w Pekinie i KG RP w Kantonie przygotują dekorację stoisk. Prosimy o przesyłanie materiałów graficznych o odpowiedniej jakości, które zostaną użyte do spersonalizowania stoiska Państwa firmy (wymiary tylnej ścianki 3 m szerokość, 2,5 m wysokość), logo do wydruku na szyldzie stoiska (faci) oraz potwierdzenie nazwy firmy, która będzie widnieć na faci (w j. polskim/angielskim) na adres xiujuan.li@trade.gov.pl do końca dnia 9 września br. W przypadku nieotrzymania grafik do dnia 9 września br. wykorzystamy materiały promujące Polskę w tematyce turystki i gospodarki.
 • Koszt wydruku plakatów na tylnych ścianach zostanie podzielony między wszystkich uczestników. Szacowany koszt przypadający na jedno stoisko to ok. 600-1000 rmb. Dokładna kwota zostanie podana w terminie późniejszym. Opłatę należy wnieść na podstawie przekazanej faktury bezpośrednio do przedstawiciela firmy wykonującej tę usługę pierwszego dnia targów.
 • Stoiska nie będą posiadały ścianek bocznych. Do przygotowania ścianek tylnych zostaną wykorzystane pianki EPS (KT Board).
 • Wyposażenie stoiska: szklana gablotka, lada, stół i krzesła. Firmy biorące udział w poprzednich edycjach CISMEF wynajmowały wyposażenie dzień przed targami bezpośrednio na terenie targów. Informacje o meblach i dane kontaktowe firmy wynajmującej meble znajdują się w załączonym przewodniku wystawcy na stronach 73-77. Koszt dodatkowego wyposażenia ponosi wynajmujący.
 • Tłumacze: organizatorzy targów udostępnili nieodpłatnie 10 tłumaczy języka chińskiego na angielski. Koszt dodatkowych tłumaczy to 600 rmb za dzień = 2400 rmb za 4 dni. Uprzejmie prosimy o zgłaszanie zapotrzebowania tej usługi na adres Pani Li Xiujuan (xiujuan.li@trade.gov.pl). Ewentualny ostateczny koszt usług tłumaczy będzie pokryty w podziale na wszystkich uczestników korzystających z tłumaczy skierowanych przez organizatorów. Dla przykładu, jeżeli zapotrzebowanie na tłumacza zgłosi 15 firm, koszt 5 tłumaczy (nadwyżka nad 10 tłumaczami, którzy będą pomagali nieodpłatnie) wyniesie 12000 rmb, w podziale na 15 firm, jednostkowy koszt to 800 rmb na firmę. Jeżeli zapotrzebowanie zgłosi 10 firm, wtedy tłumacze zostaną przydzieleni tylko tym firmom bez dodatkowych opłat. Koszt tłumaczy zostanie bezpośrednio opłacony przez uczestników organizatorom.

 

4. Zakwaterownie w Kantonie

 • Koszty zakwaterowania w Kantonie i transportu leżą po stronie uczestników targów.
 • W załączniku z "Rekomendowane hotele.pdf" znajduje się wykaz hoteli oraz ich dane kontaktowe w Kantonie, które oferują zniżki dla uczestników. Prosimy o bezpośrednią rezerwację i informowanie hoteli, że dane osoby są uczestnikami targów.

 

5. Wydarzenia towarzyszące

 • Bank of China organizuje spotkania B2B dla firm biorących udział w targach CISMEF. Organizator zaprosi na nie firmy chińskie. Zgłoszenia (na załączonym formularzu) oraz ewentualne pytania prosimy przesyłać bezpośrednio organizatorom tego wydarzenia. W załączeniu znajduje się także opis spotkania oraz zdjęcia z poprzedniej edycji.

 

6. Inne ważne informacje

 • W razie rezygnacji z udziału w targach CISMEF w Kantonie i nieprzesłaniu z wyprzedzeniem informacji o tym fakcie do WPHI, dany uczestnik może zostać wykluczony z udziału w przyszłych działaniach o tym charakterze prowadzonych przez WPHI w Pekinie. Niestety zdarzało się wcześniej, że uczestnicy nie przyjeżdżali na targi, co powodowało, że stoiska stały puste, a to wpływało negatywnie na wizerunek Polski.
 • Z uwagi na dużą liczbę działań prowadzonych w jednym czasie przez WPHI i Konsulat prosimy o uważne zapoznanie się z informacjami na tej stronie.

Pliki do pobrania

Rekomendowane hotele
pdf | 84.74 KB
Pobierz
Przewodnik wystawcy CISMEF
pdf | 1.33 MB
Pobierz
Położenie Polskiego Pawilonu
xlsx | 24.78 KB
Pobierz
Bank of China B2B opis
pdf | 1.25 MB
Pobierz
Bank of China B2B formularz
xlsx | 14.51 KB
Pobierz
Bank of China B2B zdjęcie 1
image | 771.9 KB
Pobierz
Bank of China B2B zdjęcie 2
image | 866.46 KB
Pobierz
Bank of China B2B zdjęcie 3
image | 855.29 KB
Pobierz
Projekt ulepszonego stoiska standardowego
image | 93.22 KB
Pobierz