Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRynek meblarski w Chinach

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2017-10-13 10:58:25
chiny, meble, branża meblarska, zbh szanghaj, eksport, rynek chiński, szanse eksportowe, polska branża meblarska

Rynek mebli w Chinach a polska branża meblarska - raporty Zagranicznego Biura Handlowego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Szanghaju.

Chiny od lat są największym producentem i eksporterem mebli, a od 2009 także największym ich konsumentem. Do najważniejszych czynników wpływających na wzrost sprzedaży mebli na rynku chińskim zaliczyć można postępującą urbanizację oraz rosnącą siłę nabywczą chińskiego społeczeństwa.

 

Rosnący popyt na meble w Chinach może stanowić doskonałą szansę dla polskiej branży meblarskiej, która stała się światowym liderem dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów.

 

W celu pogłębienia wiedzy na temat aktualnej sytuacji rynku meblarskiego w Chinach zapraszamy do zapoznania się z raportem „Analysis of Furniture Industry in China” przygotowanym przez Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Szanghaju.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z poradnikiem: „Polish furniture in China – how to export and be successful?”, który odkryje przed Państwem tajniki sukcesu eksportu mebli do Chin również przygotowanym przez Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Szanghaju.

 

Załączniki:
Pliki do pobrania

Analysis of Furniture Industry in China
pdf | 722.16 KB
Pobierz
Polish Furniture how to export
pdf | 1.24 MB
Pobierz