Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAgencja Reklamowa Olsztyn | Studio Reklamy | Agencja Marketingowa | Reklama Olsztynpl
Udostępnij Drukuj Pobierz PDF
Osoba kontaktowa
Sebastian Wieczorek
mebelmixkatalog@gmail.com
Tel: 794068438
http://agencjareklamowa.olsztyn.pl/

Język komunikacji:
Polski,

Opis przedmiotu zamówienia

Agencja Reklamowa z Olsztyna oferuje profesjonalne usługi reklamowe dla firm z Olsztyna, jak i całej Polski. Specjalizujemy się w nowoczesnym promowaniu firm z woj. warmińsko-mazurskiego. Znamy skuteczne metody na marketing przedsiębiorstw. Obsługujemy klientów z Olsztyna, jak i całej Polski.
Nasz zespół składa się z wybitnych marketingowców, dzięki czemu masz gwarancję jakości. Nasze działania marketingowe z pewnością przyniosą skutek, w postaci zwiększonej sprzedaży Twojej firmy.

Nasi graficy profesjonalnie zaprojektują materiały reklamowe. U nas zamówisz nowoczesną ulotkę, wizytówkę lub baner reklamowy. Posiadamy profesjonalne narzędzia do projektowania tych materiałów, ale również sprzęt drukujący. Drukujemy w formacie cyfrowym, offsetowym, jak i wielkoformatowym.

Nasi specjaliści do spraw seo i sem skutecznie wypozycjonują Twoją stronę internetową. Znamy skuteczne i legalne metody pozycjonowania, dzięki którym to domena Twojej firmy uzyska czołową lokatę w wyszukiwarce google, co przełoży się na większą ilość klientów. Dodatkowo specjaliści od sem zajmą się optymalizacją Twoich kampanii reklamowych w google, jak i social media. Wiemy, jak ustawić kampanię reklamową, która nie przepala budżetu, a dowozi efekty.

Nasi programiści projektują strony internetowe na indywidualne zamówienia. Wykonamy dla Ciebie stronę internetową, którą sobie zwizualizujesz. Ponadto nasze strony www uzyskują wysokie pozycje w wyszukiwarce google, z tego wzglęgu, że są one zoptymalizowane pod google.CPV


  • Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
  • Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
Typ oferty
Kooperacja
Kraj
Polska
Termin składania ofert
19.03.2022
Ważna od
20.09.2021
Branże
Media i reklama,
Nabywcy poza granicami kraju
NIE

Inne oferty i przetargi

Konferansjer międzynarodowy


DJ, który rozkręci imprezę

branże: Muzyka,Film,Organizacja targów i wydarzeń,Instrumenty muzyczne
data: 10.10.2021 - 01.04.2022