.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu



Lista tłumaczy języka chińskiego

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Artur Siejka | 2017-02-15 05:25:17
tłumaczenia, usługi, język chiński

Poniżej prezentujemy aktualną listę tłumaczy j. chińskiego, którzy oferują tłumaczenia dla firm oraz osób prywatnych przy okazji misji gospodarczych, udziału w targach, rozmowach handlowych zarówno w Chinach jak i w Polsce.

Lista tłumaczy języka chińskiego

 

tłumaczenia, usługi, język chiński

 

Poniżej prezentujemy aktualną listę tłumaczy j. chińskiego, którzy oferują tłumaczenia dla firm oraz osób prywatnych przy okazji misji gospodarczych, udziału w targach, rozmowach handlowych zarówno w Chinach jak i w Polsce.

 

m. Pekin

1.

Mariusz Jezierski

tel. kom. CN: +86 15811373343

email: jezierski.mariusz@gmail.com

2.

Iwona Rogacka-Hu (tłumaczenia wyłącznie w soboty i niedziele)

tel. kom. CN: +86 13611141941

email: iwona-rogacka@wp.pl

3.

Karolina Starzyńska

tel. kom. CN: +86 13126856207

email: karolstarzynska@interia.pl

4.

Patrycja Cao

tel. kom. CN: +86 18701509664

email: cy821@live.cn

5.

Janusz Jaskulski

tel. kom. CN: +86 13683042777

email: janekj@interia.pl

6.

Katarzyna Harrold

tel. kom. CN: +86 18601198950

email: kasia_harrold@yahoo.co.uk

7.

Aleksandra Kazusek

tel. kom. CN: +86 13261047878

email: olakazusek@onet.pl

8.

Antoni Radziwiłł

tel. kom. CN: +86 13552268605

email: a.radziwill@wp.pl

link do oferty

9.

Krysztof Achinger

tel. kom. CN: +86 18612274940

tel. PL: +48 33 482 00 89

email: bohan@bohan.pl

10.

Marlena Achinger

tel. kom. CN: +86 13011042714

email: machinger@bohan.pl

11.

Paweł Kowalczyk

tel. kom. CN: +86 13011029420

email: kovalczyk.pawel@gmail.com

 

m. Szanghaj

1

Gosia Fusińska

tel. kom. CN: +86 187 211 060 35

email: gosia_fusinska@yahoo.com

link do oferty

2

Marta Henning

tel. kom. CN: +86 138 173 55 914

wechat: marhen91

email: marta@saprovia.com

link do oferty

3

Marta Kucmierz

tel. kom. +86 147 824 510 59

email: mjkucmierz@gmail.com

link do oferty

4

Leon Meredyk

tel. kom. +86 13600572357

email: meredyk@hotmail.com

Link do oferty

5

Agata Giovanoli-Jakubczak

tel. kom. (+86) 131 2266 3779 (Chiny)

(+48) 509 595 809 (Polska)

email: agatagiovanoli@gmail.com

Link do oferty

 

6

Tomasz Wolny

tel. kom. +86 13882143947

email: twol@protonmail.net

Link do oferty

7

Michał Gołąb

tel. kom. +86 1862674705

email: michal.g@rtjtastes.com

Link do oferty

8

Witold Dzida

tel. kom. +86 18850514752

email: witold.dzida@gmail.com

Link do oferty

9

Jarosław Szymański

tel. kom. +86 15618890750

email: yaleike@hotmail.com

Link do oferty

 

Prowincja Guangdong

1.

Rita Frieske

tel. kom. CN: +86 18503031306

email: rita.frieske@frieskespark.com

link do oferty

2.

Tomasz Surgowt (m. Shenzhen)

tel. kom. CN: +86 18680355271

tel. kom. PL: +48 603607509

email: tsurgowt@gmail.com

3.

Karolina Wang (m. Huizhou)

tel. kom. CN: +86 13126303723

tel. kom. PL: +48 504559004

email: karolina.wang@yahoo.com


 

Prowincja Syczuan

1.

Anna Jaworska (m. Chengdu)

tel. kom. CN: +86 13982093134

email: anna.jaworska1992@gmail.com

2.

Natalia Gołdysiak (m. Chengdu)

tel. kom. CN: +86 15208423404

email: natalia.kosana.goldysiak@gmail.com


 

Prowincja Yunnan

1.

Karina Targosz (m. Kunming)

tel. kom. CN: +86 13078755592

email: karinatargosz@yahoo.com


 

Specjalny Region Administracyjny Hong Kong

Z uwagi na brak informacji o tłumaczach z Hong Kongu, radzimy kontaktować się z tłumaczami z prowincji Guangdong, w szczególności z miasta Shenzhen.


 

Prowincja Zhejiang

1.

Karol Tyrała (m. Ningbo)

tel. kom. +86 15900506477

wechat: ttkarol

Skype: ttkarol

email: karol@vmixltd.com

link do oferty


 

Polska, zagranica

1.

Kun Zheng

tel. PL: + 48 519 421 970

email: tlumacz.chinski@gmail.com

link do oferty

2.

Anna Ratuszniak

tel. +48 606 991 520, +52 722 137 2656

email: ratuszniak.anna@gmail.com, ann.xinying@gmail.com

We-chat: rathaus23

Skype: rathaus_23

link do oferty