Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKarta tłumacza - Agata Giovanoli-Jakubczak

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Adam Ryszkowski | 2016-05-13 04:22:15
usługi, tłumaczenia

Doświadczenie w prowadzeniu tłumaczeń biznesowych z rozmaitych dziedzin, obsługa językowa wystaw i konferencjach, m.in. Targi Artykułów Spożywczych SIAL 2016 oraz China Beauty Expo 2016 czy Konferencja „China-Poland Railway Economy and Trade”.


Imię i nazwisko

Agata Giovanoli-Jakubczak

Email:

agatagiovanoli@gmail.com

Telefon kontaktowy:

(+86) 131 2266 3779 (Chiny)

(+48) 509 595 809 (Polska)

Miasto:

Szanghaj


 

Opis:

Jestem absolwentką sinologicznych studiów licencjackich oraz magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim. W trakcie studiów odbyłam ponadto roczny intensywny kurs językowy w Szanghaju (Shanghai University). Obecnie mieszkam w Szanghaju, gdzie kontynuuję edukację na kierunku biznesowo-handlowym.

Posiadam doświadczenie w prowadzeniu tłumaczeń biznesowych z rozmaitych dziedzin. W Polsce pracowałam przy kilku konferencjach i spotkaniach matchmaking’owych (m.in. Konferencja „China-Poland Railway Economy and Trade”). Kilkakrotnie pracowałam też z rozwijającymi swą działalność w Polsce biznesmenami chińskimi.

W trakcie pobytu w Szanghaju zajmowałam się do tej pory przede wszystkim tłumaczeniami rozmów B2B oraz obsługą targów branżowych, m.in. Targi Artykułów Spożywczych SIAL 2016 oraz China Beauty Expo 2016.

Serdecznie zapraszam do współpracy.