Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWitold Dzida Consulting

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Maria Ryszkowska | 2015-11-20 08:58:49
doradztwo, consulting, tłumaczenia

- Tłumaczenia ustne i pisemne - Rejestracja firmy - Rejestracja znaków handlowych oraz patentów - Badanie rynku - Kontrola producentów oraz jakości produktów - Nawiązywanie kontaktów z partnerami biznesowymi - Pośrednictwo handlowe - Obsługa targów - Obsługa delegacji - Doradztwo w sprawie wiz - Zarządzanie projektami

 

Nazwa firmy

Witold Dzida

WWW

 

Reprezentant

 

Witold

Dzida

witold.dzida@gmail.com

18850514752

O firmie (krótka historia, profil działalności, doświadczenie na rynku)

Jestem indywidualnym doradcą biznesowym posiadającym doświadczanie w imporcie, eksporcie, oraz prowadzeniu firmy w Chinach. Dodatkowo zajmuję się również tłumaczeniami (Chiński, Angielski, Niemiecki).

Mieszkam w Chinach (Xiamen) od 3 lat, gdzie pracuję i studiuję (zdalnie). Mój kontakt z Chinami zaczął się w 2009 roku od praktyk wakacyjnych w chińskiej firmie handlowej. Studiowałem Biznes Międzynarodowy w Wielkiej Brytanii (Manchester) oraz w Niemczech (Bochum). Obecnie studiuję prawo na EWSPA w Warszawie.

Przez pierwszy rok pobytu w Chinach pracowałem w dziale sprzedaży dla chińskiego producenta produktów z kamienia naturalnego (granit, marmur), gdzie byłem odpowiedzialny za kontakt z klientami zagranicznymi, kontrolę jakości oraz nadzorowanie procesu eksportowego.

Następnie pracowałem jako asystent managera (właściciela) w chińskiej firmie odzieżowej, której dwa główne projekty to budowa własnej fabryki oraz rozwój własnej sieci sprzedaży detalicznej w Chinach. Wiązało się to z licznymi wyjazdami i spotkaniami z partnerami biznesowymi oraz urzędnikami państwowymi.

Indywidualnie współpracowałem z firmami polskimi oraz niemieckimi, które były zainteresowane importem towarów z Chin. Moja praca wiązała się z badaniem rynku, znalezieniu producentów, udziału w targach branżowych, kontroli jakości oraz opakowania, przygotowanie oraz kontrola dokumentów, zorganizowanie transportu. Zakończone pomyślenie projekty dotyczyły produktów: kamień, minerały, oprawki optyczne, książki.

Od prawie dwóch lat współpracuję również z niemieckim rzeźnikiem mieszkającym w Chinach. Projekt polegał na otwarciu własnej produkcji produktów mięsnych w Chinach oraz prowadzania restauracji i punktów sprzedaży.

Dodatkowo współpracuję oraz posiadam kontakty w Biurze Promocji i Handlu w Xiamen.

Oferowane usługi (zakres usług, reguły współpracy)

- Tłumaczenia ustne i pisemne

- Rejestracja firmy

- Rejestracja znaków handlowych oraz patentów

- Badanie rynku

- Kontrola producentów oraz jakości produktów

- Nawiązywanie kontaktów z partnerami biznesowymi

- Pośrednictwo handlowe

- Obsługa targów

- Obsługa delegacji

- Doradztwo w sprawie wiz

- Zarządzanie projektami

 


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Work trousers Jordan

Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possi...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Media i reklama, Budownictwo, Produkcja mebli, Produkcja pozostałych maszyn, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Work trousers Jordan

Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possi...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Media i reklama, Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Leather Gloves Tokyo

Our soft grain Leather Driving Gloves to provide protection during a variety of activities incl...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Handel, Transport i logistyka, Budownictwo, Energia i surowce odnawialne, Meble Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert