Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuFabryka Tłumaczeń

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Maria Ryszkowska | 2015-11-20 05:23:23
usługi, tłumaczenia

Fabryka Tłumaczeń jest elastycznym biurem, o znacznej mocy przerobowej, które dostosowuje się indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Dobierzemy specjalnie dla Państwa optymalny termin realizacji z zachowaniem najwyższej jakości tłumaczenia.Tematyka naszych tłumaczeń jest bardzo szeroka i obejmuje tłumaczenia techniczne, finansowe, prawne, księgowe, marketingowe i wiele innych.

Karta firmy

Nazwa firmy

Fabryka Tłumaczeń

WWW

www.fabrykatlumaczen.pl

Reprezentant

 

Barbara Słowińska

Doradca ds. Sprzedaży

Tel. +48 71 390 45 02

Email: sprzedaz2@fabrykatlumaczen.pl

O firmie (krótka historia, profil działalności, doświadczenie na rynku)

Nasza firma, Fabryka Tłumaczeń, powstała na bazie ponad 15-letnich doświadczeń zdobytych w branży tłumaczeniowej oraz znakomitych relacji zbudowanych z ogromnym zespołem tłumaczy. Fabrykę Tłumaczeń tworzy zespół rzetelnych tłumaczy, korektorów, weryfikatorów, doradców merytorycznych oraz pracowników obsługujących klientów.

 

Zapewniamy wsparcie językowe w około 50 językach z całego świata. Wykonujemy tłumaczenia nie tylko dla klientów z Polski ale również firm i podmiotów zagranicznych.

Oferowane usługi (zakres usług, reguły współpracy)

W naszej ofercie znajdują się oprócz tłumaczeń pisemnych zwykłych i przysięgłych także tłumaczenia ustne zarówno konsekutywne jak i symultaniczne. Obsługujemy międzynarodowe konferencje, spotkania, targi w kraju i za granicą.

 

Tematyka naszych tłumaczeń jest bardzo szeroka i obejmuje tłumaczenia techniczne, finansowe, prawne, księgowe, marketingowe i wiele innych.

 

Fabryka Tłumaczeń jest elastycznym biurem, o znacznej mocy przerobowej, które dostosowuje się indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Dobierzemy specjalnie dla Państwa optymalny termin realizacji z zachowaniem najwyższej jakości tłumaczenia.