Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKarta tłumacza - Witold Dzida

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Maria Ryszkowska | 2015-11-20 04:15:31
tłumaczenia, usługi

Tłumaczenia pisemne (Polski-Chiński-Angielski-Niemiecki), korespondencja, dokumenty, kontrakty, materiały marketingowe, inne. Wszystkie tłumaczenia pisemne z języka obcego (Polski, Angielski, Niemiecki) na język chiński są dodatkowo sprawdzane przez tłumaczy chińskich, dla których chiński jest językiem ojczystym.

 

Imię i nazwisko

Witold Dzida

WWW

 

E-mail

witold.dzida@gmail.com

Tel. komórkowy

18850514752

O mnie (ogólne informacje o tłumaczu, w tym doświadczenie i ew. referencje)

Witam Serdecznie,

Mieszkam w Chinach (Xiamen) od 3 lat, gdzie pracuję i studiuję (zdalnie). Mój kontakt z Chinami zaczął się w 2009 roku od praktyk wakacyjnych w chińskiej firmie handlowej. Studiowałem Biznes Międzynarodowy w Wielkiej Brytanii (Manchester) oraz w Niemczech (Bochum). Obecnie studiuję prawo na EWSPA w Warszawie.

Posiadam Międzynarodowy Certyfikat Potwierdzający Znajomość Języka Chińskiego HSK 4, jednakże w terminie grudniowym przystępuję do egzaminu HSK 5, co odzwierciadla mój obecny poziom. Posługuję się również biegle językiem angielskim i niemieckim. Mam doświadczenie w tłumaczeniach ustnych i pisemnych dla klientów polsko, niemiecko, i angielskojęzycznych z całego świata. Współpracuję z firmami handlowymi, producentami, przedsiębiorcami. Brałem udział w wielu targach branżowych oraz konferencjach.

 

 

Zakres działalności (usługi oferowane przez tłumacza, zakres geograficzny, czyli które prowincje, informacje o dodatkowych umiejętnościach jak np. tłumaczenia techniczne)

Zakres geograficzny: Całe Chiny.

Mieszkam w Xiamen w prowincji Fujian. Około 4 godziny pociągiem do Shenzhen (Kanton), 4 godziny do Wenzhou (Zhejiang) i około 8h do Shanghaiu.

 

Tłumaczenia ustne (Polski-Chiński-Angielski-Niemiecki):

- targi

- konferencje

- negocjacje

- spotkania

- inne

 

Tłumaczenia pisemne (Polski-Chiński-Angielski-Niemiecki)

 

- korespondencja

- dokumenty

- kontrakty

- materiały marketingowe

- inne

 

Wszystkie tłumaczenia pisemne z języka obcego (Polski, Angielski, Niemiecki) na język chiński są dodatkowo sprawdzane przez tłumaczy chińskich, dla których chiński jest językiem ojczystym.