Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKarta tłumacza - Witold Dzida

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Maria Ryszkowska | 2015-11-20 04:15:31
tłumaczenia, usługi

Tłumaczenia pisemne (Polski-Chiński-Angielski-Niemiecki), korespondencja, dokumenty, kontrakty, materiały marketingowe, inne. Wszystkie tłumaczenia pisemne z języka obcego (Polski, Angielski, Niemiecki) na język chiński są dodatkowo sprawdzane przez tłumaczy chińskich, dla których chiński jest językiem ojczystym.

 

Imię i nazwisko

Witold Dzida

WWW

 

E-mail

witold.dzida@gmail.com

Tel. komórkowy

18850514752

O mnie (ogólne informacje o tłumaczu, w tym doświadczenie i ew. referencje)

Witam Serdecznie,

Mieszkam w Chinach (Xiamen) od 3 lat, gdzie pracuję i studiuję (zdalnie). Mój kontakt z Chinami zaczął się w 2009 roku od praktyk wakacyjnych w chińskiej firmie handlowej. Studiowałem Biznes Międzynarodowy w Wielkiej Brytanii (Manchester) oraz w Niemczech (Bochum). Obecnie studiuję prawo na EWSPA w Warszawie.

Posiadam Międzynarodowy Certyfikat Potwierdzający Znajomość Języka Chińskiego HSK 4, jednakże w terminie grudniowym przystępuję do egzaminu HSK 5, co odzwierciadla mój obecny poziom. Posługuję się również biegle językiem angielskim i niemieckim. Mam doświadczenie w tłumaczeniach ustnych i pisemnych dla klientów polsko, niemiecko, i angielskojęzycznych z całego świata. Współpracuję z firmami handlowymi, producentami, przedsiębiorcami. Brałem udział w wielu targach branżowych oraz konferencjach.

 

 

Zakres działalności (usługi oferowane przez tłumacza, zakres geograficzny, czyli które prowincje, informacje o dodatkowych umiejętnościach jak np. tłumaczenia techniczne)

Zakres geograficzny: Całe Chiny.

Mieszkam w Xiamen w prowincji Fujian. Około 4 godziny pociągiem do Shenzhen (Kanton), 4 godziny do Wenzhou (Zhejiang) i około 8h do Shanghaiu.

 

Tłumaczenia ustne (Polski-Chiński-Angielski-Niemiecki):

- targi

- konferencje

- negocjacje

- spotkania

- inne

 

Tłumaczenia pisemne (Polski-Chiński-Angielski-Niemiecki)

 

- korespondencja

- dokumenty

- kontrakty

- materiały marketingowe

- inne

 

Wszystkie tłumaczenia pisemne z języka obcego (Polski, Angielski, Niemiecki) na język chiński są dodatkowo sprawdzane przez tłumaczy chińskich, dla których chiński jest językiem ojczystym.

 

 


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Work trousers Jordan

Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possi...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Media i reklama, Budownictwo, Produkcja mebli, Produkcja pozostałych maszyn, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Work trousers Jordan

Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possi...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Media i reklama, Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Leather Gloves Tokyo

Our soft grain Leather Driving Gloves to provide protection during a variety of activities incl...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Handel, Transport i logistyka, Budownictwo, Energia i surowce odnawialne, Meble Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert