Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKarta tłumacza - Marta Hennig

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Adam Ryszkowski | 2017-02-01 02:27:27
tłumaczenia, usługi

Tłumaczenia pisemne i ustne (chiński-polski), tłumaczenia na targach, spotkaniach B2B, pomoc w rozmowach i negocjacjach z chińskimi partnerami.

 

Imię i nazwisko

Marta Hennig (艾玛塔)

WWW/wechat

wechat: marhen91

E-mail

marhen91@gmail.com

Tel. komórkowy

+86 138 173 55 914

O mnie (ogólne informacje o tłumaczu, w tym doświadczenie i ew. referencje)

Absolwentka liczącego się w rankingu światowym Uniwersytecie w Edynburgu, na podwójnym kierynku Ekonomia i Chiński. Stypendystka Rządu Chińskiego na Uniwersytecie Fudan, kierunku Finanse nauczanym w języku chińskim.

 

Praktykantka w Ambasadzie RP w Pekinie (wydział Ekonomiczny i Polityczny), roczne doświadczenie w firmie China Fortune Securities, Shanghai oraz ponad dwuletnie w kontakcie z polskimi oraz chińskimi przedsiębiorcami w Chinach i Polsce. Moi klienci to między innymi Ministerstwo Rolnictwa, Krajowa Izba Gospodarcza, Agencja Rynku Rolnego, Specjalna Wałbrzyska Strefa Ekonomiczna oraz polskie firmy takie jak Selena, Zircon, Sevroll, Fasada System, Avita, etc.

Certyfikat z języka chińskiego: HSK 5, laureatka międzynarodowego konkursu Chinese Bridge w Pekinie “Chinese Bridge”, nagroda specjalna za największą wiedzę.

Zakres działalności (usługi oferowane przez tłumacza, informacje o dodatkowych umiejętnościach - np. tłumaczenia techniczne, gotowość do wyjazdu do Chin - w przypadku tłumacza przebywającego na stale w Polsce, gotowość do podróżowania po Chinach - w przypadku tłumaczy przebywających na stałe w Chinach)

  • tłumaczenia oraz asystowanie w czasie targów, spotkań B2B, wystaw, wizyt handlowych lub prywatnych, negocjacji z partnerami chińskimi etc
  • tłumaczenia pisemne oraz ustne;
  • tłumaczenia techniczne

 

Zakres geograficzny: całe Chiny (mieszkam w Szanghaju)

Specjalizacje: Handel, Produkty spozywcze, tłumaczenia wymagające kilkudniowego wyjazdu

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Work trousers Jordan

Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possi...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Media i reklama, Budownictwo, Produkcja mebli, Produkcja pozostałych maszyn, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Work trousers Jordan

Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possi...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Media i reklama, Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Leather Gloves Tokyo

Our soft grain Leather Driving Gloves to provide protection during a variety of activities incl...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Handel, Transport i logistyka, Budownictwo, Energia i surowce odnawialne, Meble Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert