Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKarta tłumacza - Magdalena Gbiorczyk

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Maria Ryszkowska | 2015-11-20 03:59:40
tłumaczenia, usługi

tłumaczenia na targach i wystawach, tłumaczenia na spotkaniach biznesowych, tłumaczenia techniczne, audyty fabryk, weryfikowanie chińskich firm (okolice Shenzhen).

Karta tłumacza

Imię i nazwisko

Magdalena Gbiorczyk

WWW

 

E-mail

magda.gbiorczyk@gmail.com

Tel. komórkowy

+48 603 898 227

+86 185 6627 2032

O mnie (ogólne informacje o tłumaczu, w tym doświadczenie i ew. referencje)

Szanowni Państwo,

 

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku sinologia oraz laureatką stypendiów: Chinese Government Scholarship (Uniwersytet w Xiamen) oraz Shenzhen Universiade International Scholarship (Uniwersytet w Shenzhen). Obecnie mieszkam w Shenzhen (prowincja Guangdong). Płynnie posługuję się językiem chińskim i angielskim oraz posiadam bogate doświadczenie tłumaczeniowe.

 

Oferuję pełen zakres usług tłumaczeniowych (język polski, chiński, angielski):

 

• tłumaczenia na targach i wystawach (przykładowe targi, na których zatrudniona byłam w roli tłumacza: China Expo, Xiamen International Stone Fair, Poznan International Fair China Homelife Show Exhibition, Kamień Stone Trade Fair, International Fair of Lighting Equipment Light 2014, SIAL China)

 

• tłumaczenia na spotkaniach biznesowych (niektórzy klienci: Global Wood Sp. z o.o., Soonlight International Sp. z o. o., Taizhou City Yasheng Lamps, Long Sun holdings Ltd.)

 

• tłumaczenia techniczne (między innymi przy instalacji linii produkcyjnej w fabryce mebli Bodzio, w fabryce ViaCon Polska Ltd.)

 

• audyty fabryk, weryfikowanie chińskich firm (okolice Shenzhen)

Zakres działalności (usługi oferowane przez tłumacza, informacje o dodatkowych umiejętnościach - np. tłumaczenia techniczne, gotowość do wyjazdu do Chin - w przypadku tłumacza przebywającego na stale w Polsce, gotowość do podróżowania po Chinach - w przypadku tłumaczy przebywających na stałe w Chinach)

Zakres geograficzny: obecnie mieszkam w Shenzhen (prowincja Guagdong) ale jestem gotowa przyjąć zlecenia na terenie całych Chin.

 
Ostatnia aktualizacja: 28.04.2015