Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKarta tłumacza - Antoni Radziwiłł

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Maria Ryszkowska | 2015-11-26 04:30:33
tłumaczenia, usługi

Profesjonalne tłumaczenia pisemne i ustne - konsekutywne, symultaniczne (chiń/pl, pl/chiń; ang/chiń, chiń/ang). Tłumaczenia techniczne i specjalistyczne, biznes, ekonomia, rachunkowość, finanse, katalogi produktowe, przemysł spożywczy, nauka,edukacja i kultura. Tłumaczenia na spotkaniach biznesowych (negocjacje) oraz na targach i wystawach.

 

Imię i nazwisko

Antoni Radziwiłł

WWW

 

E-mail

a.radziwill@wp.pl

Tel. komórkowy

:+86 135 5226 8605

O mnie (ogólne informacje o tłumaczu, w tym doświadczenie i ew. referencje)

Absolwent Wydziału Orientalistycznego UW oraz Beijing Foreign Studies University. Stypendysta Centrum Archeologii Śródziemnomorskiej UW (Egipt) oraz BUWiM (Faculty of Vietnamese Studies and Language, Hanoi, Wietnam). Zdobyte wcześniej doświadczenie, w Wydziale Promocji Handlu i Inwestycji w Ambasadzie RP w Pekinie, od kilku lat wykorzystuje pracując w chińskim funduszu inwestycyjnym (inwestycje zagraniczne, szczególnie w Europie Środkowo-Wschodniej).

Zakres działalności (usługi oferowane przez tłumacza, informacje o dodatkowych umiejętnościach - np. tłumaczenia techniczne, gotowość do wyjazdu do Chin - w przypadku tłumacza przebywającego na stale w Polsce, gotowość do podróżowania po Chinach - w przypadku tłumaczy przebywających na stałe w Chinach)

Profesjonalne tłumaczenia pisemne i ustne - konsekutywne, symultaniczne (chiń/pl, pl/chiń; ang/chiń, chiń/ang). Tłumaczenia techniczne i specjalistyczne, biznes, ekonomia, rachunkowość, finanse, katalogi produktowe, przemysł spożywczy, nauka,edukacja i kultura. Tłumaczenia na spotkaniach biznesowych (negocjacje) oraz na targach i wystawach (m.in. podczas SIAL 2013/2014/2015, Międzynarodowe Targi Poznańskie, III Forum Regionów Polska Chiny).

Od paru lat na stałe mieszkam w Chinach (Pekin). Często przebywam w Szanghaju.