Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuInspire Consulting Ltd.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Maria Ryszkowska | 2016-04-14 05:24:38
hr, szanghaj, usługi

Firma powstała w roku 2013 w Hong Kongu, obecnie służy klientom lokalnym i międzynarodowym w Chinach oraz innych krajach Azji-Pacyfiku.

Karta firmy

 

Nazwa firmy

Inspire Consulting Ltd.

WWW

www.inspireconsulting.com.cn

Reprezentant

Tomasz Dalszewski

tom@inspireconsulting.cn

 

 

O firmie (krótka historia, profil działalności, doświadczenie na rynku)

Firma powstała w roku 2013 w Hong Kongu, obecnie służy klientom lokalnym i międzynarodowym w Chinach oraz innych krajach Azji-Pacyfiku.

Oferowane usługi (zakres usług, reguły współpracy)

Firma Inspire oferuje usługi w dziedzinie rozwiązań HR, które mają na celu zwiększenie rentowności przedsiębiorstw. Dwie główne gałęzie działalności to zaawansowane technologicznie testy psychometryczne na podstawie których projektowane są innowacyjne programy rozwoju pracownika. Program szkoleniowy INSPIRE został stworzony z myślą o przystosowaniu lokalnej kadry do efektywnej pracy w środowisku firm zagranicznych o wysokich wymaganiach jakości pracy. Jego implementacja pozwala na zwiększenie produktywności, satysfakcji z pracy i motywacji pracownika, oraz zmniejszenie kosztów dla pracodawcy wynikających z braku przystosowania pracownika do wypełniania jego obowiązków.