Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPREMIER INDUSTRIAL PARK

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Maria Ryszkowska | 2015-11-20 06:40:07
doradztwo, park przemysłowy, premier industrial park

Premier Industrial Park w celu zachęcnia zagranicznych firm do inwestowania w Chinach rozpoczął projekt darmowych usług doradczych dla zagranicznych firm i instytucji. WPHI Szanghaj nawiązał bezpośredni kontakt z przedmiotowym parkiem i może służyć pomocą w kontakcie. Pani Elizabeth Gao płynnie mówi w języku angielskim. Nawiązując kontakt proszę powołać się na WPHI Szanghaj. Bezpłatne doradztwo obejmuje: - usługi doradztwa lokowania inwestycji w parkach technologicznych i specjalnych strefach ekonomicznych - pomoc przy rejestracji działalności gospodarczej - doradztwo przy pozyskiwaniu finansowania - doradztwo przy zatrudnianiu personelu - doradztwo wizowe w sprawach pracowniczych

 

Nazwa firmy

PREMIER INDUSTRIAL PARK

WWW

http://www.premier-park.com

Reprezentant

 

Imię Elizabeth

Nazwisko Gao

e-mail gaowenyi@premier-park.com

Telefon 86-21-31271866- 8007

O firmie (krótka historia, profil działalności, doświadczenie na rynku)

Premier Industrial Park to jeden z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych w Chinach parków przemysłowych. Jest położony w Szanghaju w dystrykcie Fengxian, Zajmuje powierzchni 20 akrów oraz ponad 102 tyś m2 powierzchni biurowej.

Premier Industrial Park w celu zachęcnia zagranicznych firm do inwestowania w Chinach rozpoczął projekt darmowych usług doradczych dla zagranicznych firm i instytucji.

WPHI Szanghaj nawiązał bezpośredni kontakt z przedmiotowym parkiem i może służyć pomocą w kontakcie. Pani Elizabeth Gao płynnie mówi w języku angielskim. Nawiązując kontakt proszę powołać się na WPHI Szanghaj.

 

 

Oferowane usługi (zakres usług, reguły współpracy)

 

Proszę o zapoznanie się z załącznikami otrzymanymi od Premier Industrial Park, gdzie znajda Państwo szczegóły oferty. Poniżej znajdują się jedynie usługi ofertowane przez firmęBEZPŁATNIE dla polskich przedsiębiorców.

Bezpłatne doradztwo obejmuje:

- usługi doradztwa lokowania inwestycji w parkach technologicznych i specjalnych strefach ekonomicznych

- pomoc przy rejestracji działalności gospodarczej

- doradztwo przy pozyskiwaniu finansowania

- doradztwo przy zatrudnianiu personelu

- doradztwo wizowe w sprawach pracowniczych