Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAMA Freight (Shanghai) Co., Ltd.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Maria Ryszkowska | 2015-11-20 04:25:48
firma kurierska, przewóz, transport, logistyka

Jesteśmy firmą kurierską, która została założona w 1994 roku, zatrudnia ponad 100 pracowników w biurach na całym świecie (np.: Hamburg, Londyn, Kijów). Na rynku Chińskim działamy od ośmiu lat. Oferujemy przewóz towarów drogą powietrzną, lądową i morską. Mamy bogate doświadczenie w przewozie materiałów niebezpiecznych.

Karta firmy

 

Nazwa firmy

AMA Freight (Shanghai) Co., Ltd.

WWW

www.amafreight.com.cn

Reprezentant

 

Krzysztof Goj

Business Development Manager

k.goj@amafreight.com.cn

0086 13701847364

O firmie (krótka historia, profil działalności, doświadczenie na rynku)

Jesteśmy firmą kurierską, która została założona w 1994 roku, zatrudnia ponad 100 pracowników w biurach na całym świecie (np.: Hamburg, Londyn, Kijów). Na rynku Chińskim działamy od ośmiu lat.

 

 

Oferowane usługi (zakres usług, reguły współpracy)

 

Oferujemy przewóz towarów drogą powietrzną, lądową i morską. Mamy bogate doświadczenie w przewozie materiałów niebezpiecznych. Dzięki temu, że mamy magazyny na większości kontynentów, możemy zaproponować przewiezienie towaru w kontenerze a później podzielenie go i przewiezienie do mniejszych odbiorców. Nie jesteśmy dużą firmą kurierską, dlatego do każdego klienta podchodzimy bardzo indywidualnie.