Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZapraszamy do udziału w targach inwestycyjnych COFAIR na stoisku WPHI w Pekinie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Użytkownik | 2016-10-10 00:35:52
wphi, pekin, inwestycje, targi, cofair, coda

WPHI w Pekinie wystawia się na targach inwestycyjnych COFAIR; Polscy przedsiębiorcy mogą bezpłatnie wystawić ofertę i prowadzić rozmowy na stoisku WPHI; W ramach targów organizowane są liczne seminaria i konferencje, na których można nawiązać cenne kontakty.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pekinie zaprasza polskich przedsiębiorców do udziału w targach China Overseas Investment Fair (COFAIR), które odbędą się w terminie 20-21 października 2016 r. w Pekinie.
COFAIR to ważna platforma do nawiązywania współpracy z chińskimi firmami planującymi inwestycje zagraniczne. Zgodnie z danymi organizatora COIFAIR jest odwiedzane przez przedstawicieli ponad 100 krajów i regionów świata. W targach i imprezach towarzyszących biorą udział przedstawiciele ponad 1000 chińskich firm.
W myśl chińskiej strategii “Going Global” tematem przewodnim 8-ej edycji targów COFAIR jest "Capacity Cooperation Fuels Up Win-Win Development". Tematyka targów skupia się wokół współpracy w zakresie zdolności produkcyjnej, rozwoju inicjatyw wokół Nowego Jedwabnego Szlaku oraz ułatwieniu najważniejszym gałęziom chińskiej gospodarki w rozwoju współpracy z zagranicznymi przedsiębiorstwami.
Polscy przedsiębiorcy będą mogli nieodpłatnie skorzystać ze stoiska WPHI o powierzchni 9m2 w celu prowadzenia rozmowów z przedstawicielami chińskich firm odwiedzających targi. W ocenie WPHI będzie to okazja do nawiązania kontaktu z małymi i średnimi przedsiębiorcami planującymi inwestycje zagraniczne. Największe korzyści udział w targach może przynieść przedstawicielom firm konsultingowych, prawniczych itp. Na stoisku będzie także zaprezentować konkretne projekty inwestycyjne. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres a.siejka@trade.gov.pl.
W ramach targów organizowane są liczne seminaria i konferencje, w których wezmą udział przedstawiciele WPHI w Pekinie, m.in. China Railway Express & International Logistics Cooperation oraz "The Belt and Road" Agricultural Projects Match-making Meeting.

Ważne informacje zewnętrzne:
Oficjalna strona targów: http://en.codafair.org/
Program seminariów i konferencji: http://en.codafair.org/html/Forums/Agenda/
Zdjęcia: China Overseas Development Association, WPHI w Pekinie