Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWizyta delegacji CCPIT Hunan w WPHI Pekin

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Użytkownik | 2016-02-24 04:04:33
polska, chiny

Wizyta delegacji CCPIT Tianjin była pierwszą z serii spotkań WPHI z przedstawicielami wybranych organizacji gospodarczych Chin. W dniu 13 marca w biurze WPHI odbyło się kolejne spotkanie - z przedstawicielami Chińskiej Rady Promocji Handlu Międzynarodowego (CCPIT) prowincji Hunan oraz Enterprise Europe Network – Central China.

Celem wizyty Phoebe Zheng, dyrektor EEN-Central China oraz Leona Li, menadżera projektu w ramach EEN-Cental China było nawiązanie relacji z WPHI w Pekinie, omówienie działalności European Enterprise Network w regionie Chin centralnych a w szczególności zaproszenie do udziału w konferencji „EU-China SME’s Marchmaking Event Beijing”, zaplanowanej na 13-15 maja w Pekinie. Impreza jest pomyślana jako platforma spotkań b2b między firmami SME z Unii Europejskiej i Chin, reprezentującymi w szczególności takie sektory jak: ICT, nowoczesna inżynieria przemysłowa, inżynieria materiałowa, nowe źródła energii, ochrona środowiska, nowoczesne rolnictwo i „zielone technologie”, bioinżynieria i przemysł farmaceutyczny.

Zainteresowani udziałem w konferencji oraz sesji b2b mogą uzyskać szczegółowe informacje od menadżera projektu, Leona Li, eleon0718@gmail.com lub telefonicznie +86 731 84773309.

Enterprise Europe Network – Central China, wchodzący w skład CCPIT Hunan, powstał w 2008 roku we współpracy z Komisją Europejską w Chinach. Działalność EEN-CC obejmuje 6 prowincji centralnych Chin: Hunan, Hubei, Anhui, Jiangxi, Shanxi i Henan. Organizacja świadczy usługi i dysponuje wiedzą w zakresie międzynarodowej wymiany informacji technologicznej i handlowej, udzielania odpowiedzi na zapytania firm sektora SME. Ponadto dysponuje bazą danych chińskich przedsiębiorstw SME, aranżuje sesje matchmakingowe i kursy dla SME, występuje w roli gospodarza zagranicznych misji biznesowych do centralnych Chin oraz zajmuj się organizacją delegacji chińskiego sektora SME na targi i wystawy zagranicą.

Więcej informacji na stronie: www.hnccpit.org, www.eencc.com