Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie z CCPIT Tianjin

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Użytkownik | 2016-02-24 04:04:46
polska, chiny

W dniu dzisiejszym w biurze WPHI w Pekinie odbyło się spotkanie z dyrektor Departamentu Spraw Międzynarodowych Chińskiej Rady Promocji Handlu Międzynarodowego (CCPIT), oddział Tianjin, Bian Zhihong.

Celem spotkania było nawiązanie bliższych relacji z CCPIT Tianjin oraz uzyskanie informacji na temat imprezy zaplanowanej na 9-13 maja w Tianjinie pod nazwą „The 21st China Tianjin Investment and Trade Fair”, w szczególności organizacji pawilonu międzynarodowego – „Imported Commodities Pavillion”. Wydarzeniu patronują Ministerstwo Handlu, władze miejskie Tianjinu we współpracy z Izbą Handlu Międzynarodowego z Tianjinu. Organizatorzy przekazali na ręce kierownika WPHI R.Góralczyka zaproszenie dla firm polskich do wzięcia udziału w targach. Profil towarowy wystawy obejmuje m.in. tekstylia, ubrania, wyroby skórzane, art. kuchenne, wyposażenie łazienek i kuchni, napoje (soft drinks i alkohole), upominki, art. szkolne, produkty dla sektora fitness i ochrony zdrowia, żywność oraz produkty high-tech.

Targi odbywać się będą w kompleksie wystawienniczym Meijiang Convention and Exhibition Center w Tianjin. Wszystkie zainteresowane podmioty z Polski, które chciałby wystawić swoje towary na tych targach oraz właścicieli projektów inwestycyjnych poszukujących potencjalnych inwestorów w Chinach, prosimy o kontakt z WPHI w Pekinie lub bezpośrednio z organizatorami targów – Xi Wen (Ms.) xiwen2010@126.com. Strona internetowa organizacji - http://www.ccpittj.org

CCPIT Tianjin wyraziło także chęć współpracy z WPHI w Pekinie w zakresie współorganizacji seminariów i konferencji planowanych przy okazji wizyt delegacji oficjalnych oraz misji biznesowych z Polski.