Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuThe 23rd China (Shanghai) International Boat Show (CIBS 2018)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-05-09 12:15:15
chiny, szanghaj, china international boat show, cibs, 2018, wystawa, łodzie, jachty, przemysł żeglarski, pojazdy podwodne, urządzenia głębinowe do penetracji dna morskiego, rynek chiński

W dniach 26-29 kwietnia 2018 r. w Shanghai New Int'l Expo Centre, miała miejsce 23. edycja "China (Shanghai) International Boat Show" (CIBS 2018). Zainaugurowana w 1996 r. CIBS to najobszerniejsza i najdłużej działająca wystawa łodzi i jachtów w Chinach, obejmująca całą sieć żeglarską.

 

Jest to znakomita platforma do prezentacji firm i produktów związanych z przemysłem żeglarskim - sprzętu, technologii i usług oraz doskonałe miejsce do zdobycia najnowszych informacji przez prywatnych entuzjastów. CIBS ma na celu popularyzację stylu życia i kultury związanej z żeglarstwem wśród rosnącej klasy wyższej i średniej w Chinach. Zapewnia także doskonałą przestrzeń dla firm poszukujących potencjalnych nabywców.

 

 

 

Podczas 23. edycji na powierzchni 55,000 m2 można było odwiedzić pawilony takich krajów jak: Japonia, Korea, Nowa Zelandia, Niemcy oraz Polska. Swoje produkty i usługi zaprezentowało około 500 wystawców takich jak: Suzuki, Yamaha, Honda, Jeanneau oraz polska spółka Deep Ocean Technology (DOT).

 

 

 

DOT współpracuje z naukowcami i inżynierami z Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej oraz innymi polskimi instytucjami badawczymi i badawczo-rozwojowymi. Spółka zajmuje się projektowaniem i budową obiektów podwodno-nadwodnych Water Discus, konstruowaniem załogowych i sterowanych zdalnie pojazdów podwodnych oraz konstruowaniem urządzeń głębinowych do penetracji dna morskiego na małych i dużych głębokościach. Podczas wydarzenia, przeprowadzono wiele rozmów dotyczących wejścia spółki na rynek chiński oraz współpracy z potencjalnymi inwestorami.