Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie na kolejne spotkanie z koordynatorami China International Import Expo

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Patrycja Operacz | 2018-03-16 08:47:12
china international import expo, targi, konsultacje, ciie, dobra konsumpcyjne

W imieniu China International Import Expo Committee (Canton Fair Product Design & Trade Promotion Centre) zapraszamy na spotkanie z koordynatorami pawilonu dóbr konsumpcyjnych targów CIIE, które odbędzie się w dniu 26 marca (poniedziałek) w Warszawie.

 

Pod koniec marca 2018 ponownie gościć będą w Warszawie przedstawiciele China International Import Expo Committee (Canton Fair Product Design & Trade Promotion Centre). Organizowane spotkanie stanowi niepowtarzalną okazję do uzyskania bliższych informacji o pawilonie dóbr konsumpcyjnych, który zostanie zorganizowany w ramach China International Import Expo, które odbędzie się w dniach 5-10 listopada 2018 r. w Szanghaju. Zaproszenie adresowane jest do podmiotów z branży dóbr konsumpcyjnych, w tym: mody, biżuterii, kosmetyków, tekstyliów, mebli, produktów dla najmłodszych, zabawek, wyrobów ceramicznych, wyrobów skórzanych, walizek, dekoracji itp.

 

Uwagi dotyczące wydarzenia:

  • Program oraz miejsce spotkania do potwierdzenia (Warszawa).
  • Informacja o godzinie rozpoczęcia, lokalizacji oraz harmonogramu spotkania zostanie rozesłana do zarejestrowanych osób.
  • Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
  • Liczba miejsc ograniczona.
  • Rejestracja za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego (do 25 marca 2018 r.).

 

Polska Agencja Inwestycji i Handlu została wyznaczona na krajowego koordynatora targów China International Import Expo.