Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKonsultacje Indywidualne z zakresu sprzedaży i inwestycji na rynku chińskim

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-01-18 13:29:54
konsultacje, chiny, sprzedaż, inwestycje, polska agencja inwestycji i handlu, paih, zbh szanghaj, zagraniczne biuro handlowe, rynek chiński, 2018, konsultacje indywidualne z zakresu sprzedaży i inwestycji na rynku chińskim

Na zakończenie cyklu seminariów Polska Agencja Inwestycji i Handlu ma zaszczyt zaprosić na Indywidualne Konsultacje z ekspertem, które odbędą się w Centrum Informacyjnym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Warszawie w dniu 22 lutego 2018 r.

Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego Agencji w Szanghaju - dr Andrzej Juchniewicz odpowie na wszelkie Państwa pytania oraz doradzi zarówno w zakresie sprzedaży do Chin, jak i w kwestiach inwestycyjnych. Udział w Indywidualnych Konsultacjach stanowi wyjątkową okazję, aby uzyskać specjalistyczną poradę w interesującej Państwa kwestii.

 

Konsultacje rozpoczną się od godziny 9:00. O godzinie konsultacji zostaniecie Państwo poinformowani odrębną wiadomością. Konsultacje ustalane są w oparciu o kolejność zgłoszeń.

 

Załączniki:
Pliki do pobrania

Konsultacje indywidualne - 22.02.2018
pdf | 2.53 MB
Pobierz