Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSeminarium: Blaski i cienie eksportu do Chin - co zrobić, by zaistnieć na rynku miliarda konsumentów?

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-01-18 12:45:27
seminarium, chiny, eksport, polska agencja inwestycji i handlu, paih, zbh szanghaj, zagraniczne biuro handlowe, rynek chiński, 2018, blaski i cienie eksportu do chin

Polska Agencja Inwestycji i Handlu ma zaszczyt zaprosić na całodniowe seminarium pt. "Blaski i cienie eksportu do Chin - co zrobić, by zaistnieć na rynku miliarda konsumentów", które odbędzie się w Centrum Informacyjnym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Warszawie w dniu 20 lutego 2018 r.

Seminarium poprowadzi Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego Agencji w Szanghaju - dr Andrzej Juchniewicz, który posiada wieloletnie doświadczenie w udzielaniu wsparcia polskim przedsiębiorcom. Ekspert w praktyczny sposób wskaże uczestnikom, jak przygotować się do eksportu oraz jak go prowadzić, aby uniknąć kosztownych błędów.

 

Załączniki:
Pliki do pobrania

Blaski i cienie eksportu do Chin - 20.02.2018
pdf | 1.79 MB
Pobierz