Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi China Hi-Tech Fair w Shenzhen - najlepsza platforma do nawiązania współpracy w sektorze wysokich technologii w Chinach

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Artur Siejka | 2017-12-20 07:38:39
chiny, shenzhen, technologie, teleinformatyka, ict, smart city, 5g, lotnistwo

W dniach od 16 do 21 listopada w Shenzhen w prowincji Guangdong odbyła się 19. edycja targów China High-Tech Fair. Targi są wydarzeniem non-profit organizowanym przez władze Shenzhen. Ich głównym celem jest promocja współpracy Chin z zagranicą w sektorach teleinformatyki (ICT), inteligentnych miast, oszczędzania energii, 5G i w sektorze lotniczym.

W tym roku na powierzchni 112 tys. m2 swoją ofertę zaprezentowało około 3 tys. wystawców. Wśród zagranicznych pawilonów narodowych, instytucji i przedsiębiorstw, które stanowiły ok. 15 procent uczestników, stoisko na targach zorganizowało WPHI w Pekinie. Na stoisku WPHI przedstawiciele polskiej firmy VR Dialog, która zajmuje się nowymi technologiami informatycznymi, w tym głównie wirtualną rzeczywistością, prezentowali aplikacje dla biznesu, firm zajmujących się edukacją i projektowaniem.

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z targów China Hi-Tech Fair przygotowanej przez WPHI w Pekinie:

https://www.facebook.com/wphipekin/videos/933459793495872/

 

Zdaniem WPHI w Pekinie targi China Hi-Tech Fair w Shenzhen są najlepszą platformą do nawiązania współpracy w sektorze wysokich technologii w Chinach. Organizatorzy okazują duże wsparcie ambasadom i agencjom rządowym w celu zwiększenia udziału zagranicznych firm, głównie z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Oprócz możliwości zaprezentowania swoich produktów na stoiskach wystawcy mogą także uczestniczyć w konferencjach i seminariach. W czasie targów odbywają się spotkania B2B z potencjalnymi kontrahentami i inwestorami. Organizatorzy planują także wizyty w siedzibach lokalnych firm technologicznych, takich jak Huawei, czy ZTE.

Shenzhen jest jednym z najbardziej rozwiniętych miast w Chinach. W Shenzhen swoją siedzibę ma wiele znanych chińskich firm technologicznych. Miasto jest również uważane za chińską Dolinę Krzemową, gdyż działa w nim duża liczba start-upów. Dodatkową zaletą miasta jest jego położenie - niedaleko Hongkongu, Singapuru i innych ważnych miast i krajów Azji Południowo-Wschodniej.

 

Oficjalna strona targów: www.chtf.com/english