Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBelt & Road Brand Expo 2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Patrycja Operacz | 2017-10-17 12:32:16
chiny, targi, targi wielobranżowe, zbh szanghaj, wphi pekin, jedzenie, napoje, lifestyle, turystyka, kultura, sport, zdrowie, inwestycje, handel, belt & road brand expo, 2017

W imieniu China Council for the Promotion of International Trade Shanghai Sub-council oraz China Chamber of International Commerce Shanghai Chamber of Commerce zapraszamy Państwa do udziału w wielobranżowych targach Belt & Road Brand Expo, które odbędą się w dniach 8 – 10 grudnia 2017 w Szanghaju.

Targi Belt & Road Brand Expo to targi towarów eksportowych z państw z całego świata organizowane w ramach wspierania inicjatywy Pasa i Szlaku. Obecność handlowców, agentów, importerów, przedstawicieli chińskich sieci dystrybucji daje możliwość pozyskania kontaktów pomocnych przy wejściu na rynek chiński.

 

Targi Belt & Road Brand Expo to również niepowtarzalna okazja by zapoznać się z realiami rynku, na którym chcemy sprzedawać nasze produkty.

 

Celem tegorocznej edycji targów jest zbudowanie platformy handlowej oraz zwiększenie dostępności do rynku chińskiego kolejnych grup produktowych, zwłaszcza z krajów znajdujących się na trasie Nowego Jedwabnego Szlaku. Do tej pory udział w targach potwierdziło wiele firm, między innymi z Kazachstanu, Turcji, Australii, Korei, Iranu, Sri Lanki, Czech, Japonii itd.

 

Targi Belt & Road Brand Expo obejmują, takie branże jak:

  • Jedzenie & Napoje
  • Lifestyle
  • Turystyka & Kultura
  • Sport & Zdrowie
  • Inwestycje & Handel

 

Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej targów.

 

W razie pytań prosimy o kontakt:

Zagraniczne Biuro Handlowe w Szanghaju

Dr Andrzej Juchniewicz - kierownik biura

tel.: +86 2163309206

mob.: +86 13386080517

e-mail: andrzej.juchniewicz@paih.gov.pl

e-mail: china@paih.gov.pl