Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSektor opieki zdrowotnej i branża farmaceutyczna w Chinach

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Patrycja Operacz | 2017-10-17 12:18:46
chiny, zbh szanghaj, wphi pekin, analizy rynkowe, opracowania, branża medyczna, branża farmaceutyczna, sektor opieki zdrowotnej

W ramach współpracy Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Szanghaju z China Chamber of Commerce for Import and Export of Medicines and Health Products* przedstawiamy raport dotyczący sektora opieki zdrowotnej oraz branży farmaceutycznej w Chinach.

W ciągu ostatnich kilku lat chiński sektor usług medycznych i sektor farmaceutyczny przeżywają niezwykle dynamiczny rozwój. W 2014 Chiny stały się drugim największym rynkiem farmaceutycznym na świecie, a pod koniec 2015 roku wartość tego rynku wyniosła już 138 milionów USD. Szacuje się, że w ciągu najbliższych 2-3 lat roczne tempo wzrostu wyniesie 10%.

 

W celu pogłębienia wiedzy na temat aktualnej sytuacji rynku farmaceutycznego w Chinach zapraszamy do zapoznania się z raportem „Annual Report of China’s Healthcare Industry”.

 

*China Chamber of Commerce for Import and Export of Medicines and Health Products jest jednocześnie organizatorem największych targów branży farmaceutycznej CPhI China, które odbędą się w dniach 20 – 22 czerwca 2018 r. w Szanghaju. Szczegółowe informacje dostęne są na stronie internetowej targów.
Pliki do pobrania

Annual Report of China Healthcare Industry 2017
pdf | 379.49 KB
Pobierz