Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuChina Green Week 2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Patrycja Operacz | 2017-10-17 12:01:48
chiny, zbh szanghaj, wphi pekin, producenci, i dystrybutorzy. nasiona, siewki, środki chemiczne, nawozy, warzywa, owoce, china green week, 2017

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu China Green Week, które odbędzie się w dniach 20 – 24 listopada 2017 w Szanghaju, w Chinach.

W ramach tygodnia China Green Week zorganizowana zostanie wystawa HORTI CHINA skupiająca producentów i dystrybutorów nasion, siewek, środków chemicznych stosowanych w przemyśle rolniczym i nawozów. Wydarzenie jest skierowane również do dostawców i dystrybutorów technologii i obiektów wykorzystywanych do uprawy, przedsiębiorstw zajmujących się budową szklarni czy producentów maszyn i urządzeń do przetwórstwa owoców i warzyw.

 

Wydarzenie Green Week China oraz wystawa towarzysząca HORTI CHINA mają posłużyć za platformę łączącą Chiny z międzynarodowym sektorem rolno-spożywczym skupiając się na warzywach i owocach oraz kwiatach i roślinach. W trakcie trwania imprezy zostały zaplanowane debaty, w których udział wezmą przedstawiciele takich firm jak METRO, Cargill, Chiquita, LDC itp. .

 

Na stronie organizatora wydarzenia możemy przeczytać, że "zrównoważony rozwój to obecnie coś więcej niż tylko popularne hasło. Reprezentuje ono odpowiedzialność, jaką bierzemy za utrzymanie istniejącej jakości naszego życia oraz życia wszystkich istot na tej planecie. Ludzie zaczęli zmniejszać ilość powstających odpadów, a także nauczyli się je odzyskiwać i ponownie wykorzystywać. Konsumenci podejmują coraz bardziej świadome decyzje decydując się na zakup żywności organicznej i produktów przyjaznych środowisku.
Jednocześnie zrównoważone ogrodnictwo zyskuje na ważności w dziedzinie rolnictwa z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na żywność. W ostatnich latach można zauważyć wyraźny trend przywracania i zachowywania zasobów ziemi w sektorze rolniczym. Zielone technologie znajdują szerokie zastosowanie w uprawie, dystrybucji i sprzedaży produktów ogrodnictwa.”

 

Więcej informacji dostępnych jest w załączniku i na stronie internetowej wydarzenia.

 

W razie pytań prosimy o kontakt:

Zagraniczne Biuro Handlowe w Szanghaju

Dr Andrzej Juchniewicz - kierownik biura

tel.: +86 2163309206

mob.: +86 13386080517

e-mail: andrzej.juchniewicz@paih.gov.pl

e-mail: china@paih.gov.pl
Pliki do pobrania

China Green Week
pdf | 1.79 MB
Pobierz