Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie do bezpłatnego udziału w targach China Hi-Tech Fair w listopadzie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Artur Siejka | 2017-10-05 10:55:27
pekin, chiny, shenzhen, hi-tech, technologie, innowacje, targi, elektronika, promocja, wystawa

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pekinie i Konsulat Generalny RP w Kantonie zapraszają przedsiębiorców, uczelnie, instytuty badawcze oraz inne podmioty gotowe do zaprezentowania innowacji oraz nowoczesnych rozwiązań na rynku chińskim do udziału w targach China Hi-Tech Fair (CHTF), które odbędą się w terminie 16-21 listopada 2017 r. w Shenzhen w Prowincji Guangdong.

CHTF to ważna platforma do nawiązywania współpracy, wymiany doświadczeń, pozyskiwania inwestorów oraz wprowadzania osiągnięć naukowych w obszarze innowacji i nowych technologii w sektorach związanych z rozwojem nowoczesnych materiałów, druku 3D, ochrony środowiska i technologii energooszczędnych, uzdatniania wody, ekologicznego budownictwa, technologii prozdrowotnej, chmur obliczeniowych oraz technologii informacyjnej.

W poprzedniej edycji CHTF udział wzięło 3533 wystawców z 37 krajów i 589 tys. osób odwiedzających, a powierzchnia wystawiennicza wyniosła około 150 tys. m2. Największym zainteresowaniem odwiedzających cieszyły się następujące działy: elektronika i techniki informacyjne, IT i komunikacja oraz nowe źródła energii i technologie energooszczędne. Więcej informacji na temat targów jest dostępnych na stronie internetowej http://www.chtf.com/english/.

Uczestnicy z Polski zainteresowani eksportem na rynek chiński będą mogli korzystać nieodpłatnie ze stoiska targowego o powierzchni 18m² (liczba miejsc ograniczona). Zgłoszenia oraz ewentualne pytania w sprawie targów prosimy przesyłać do 20 października br. na adres beijing@trade.gov.pl i do wiadomości joanna.jachacy@msz.gov.pl.