Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZH

Promocja żywności, turystyki i gier komputerowych na polskim stoisku podczas festynu "Europe Street" w Pekinie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Artur Siejka | 2017-09-28 04:31:36
pekin, chiny, wphi, delegatura, unia, europejska, eu, fastyn, promocja, stoisko, żywność, wiedźmin, gry, turystyka

W popularnej dzielnicy zakupowej Sanlitun w Pekinie odbył się festyn "Europe Street", podczas którego kraje członkowskie Wspólnoty promowały swoją kulturę, walory turystyczne oraz specjały kulinarne. Wydarzenie przyciągnęło kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców chińskiej stolicy.

Na polskim stoisku, którego koordynatorem był Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Pekinie, prowadzono poczęstunek i sprzedaż soków owocowych, słodyczy, płatków śniadaniowych oraz piwa i wódek smakowych. Odwiedzający stoisko mogli także otrzymać foldery Polskiej Organizacji Turystycznej w języku chińskim oraz gadżety związane z popularną w Chinach grą Wiedźmin. Do odwiedzenia polskiego stoiska zapraszali studenci ubrani w tradycyjne stroje ludowe, z którymi uczestnicy wydarzenia chętnie pozowali do zdjęć pamiątkowych.

Oferta na polskim stoisku została dobrana tak, by mogła przyciągnąć osoby w różnym wieku, jak również tych, którzy nie mieli wcześniej okazji do uzyskania informacji o naszym kraju czy też spróbowania polskich smakołyków.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z tego wydarzenia:

https://www.facebook.com/wphipekin/videos/893470180828167/

Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach dwuletniej kampanii promującej Unię Europejską w Chinach. Koordynatorem całego wydarzenia była Delegatura Unii Europejskiej w Chinach. Zgodnie z informacjami organizatora w wydarzeniu wzięło udział około 50 tysięcy osób.

Polskie stoisko zostało przygotowane przez WPHI w Pekinie przy wsparciu Instytutu Polskiego w Pekinie, Biura Polskiej Organizacji Turystycznej w Pekinie, Polskich Linii Lotniczych Lot w Pekinie, dystrybutora gry serii Wiedźmin w Chinach - firmy GAEA oraz importerów polskiej żywności w Chinach.