Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie z uczestnikami programu MBA Szkoły Głównej Handlowej

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Artur Siejka | 2017-09-22 08:30:24
chiny, pekin, wphi, ambasada, semianrium, kurs, mba, studenci

20 września kierownicy wydziałów zajmujących się sprawami gospodarczymi dyskutowali z uczestnikami programu MBA o możliwościach rozwoju współpracy z Chinami.

Spotkanie rozpoczęło się od przybliżenia sytuacji ekonomicznej Chin oraz zadań realizowanych przez wydziały ambasady zajmujące się sprawami gospodarczymi. Kierownik Wydziału Ekonomicznego Artur Gradziuk mówił m.in o polsko-chińskich kontaktach na wysokim szczeblu, umowach gospodarczych łączących Polskę z Chinami, a także o wsparciu interesów polskich spółek strategicznych w Chinach.
 
Artur Siejka, kierownik Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) przedstawił informacje dotyczące polskiego eksportu do Chin oraz rozwoju dwustronnych inwestycji, podał także przykłady realizowanych przez wydział przedsięwzięć.
 
Wydarzeniu towarzyszyła żywa dyskusja na temat możliwości rozwoju współpracy handlowej z Chinami, w tym szans poszczególnych branż na rozwój eksportu do Chin.