Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuNabór na targi China International SME Fair (CISMEF) w Kantonie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Artur Siejka | 2017-08-03 08:58:06
cismef, wphi, konsult, kanton, guangzhou, sme, b2c, bursztyn, spożywcze, kosmetyki

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Pekinie oraz Konsulat Generalny RP w Katonie uprzejmie informują o rozpoczęciu przygotowań do targów China International SME Fair (CISMEF), które odbędą się w terminie 10-13 października br. w Kantonie.

CISMEF to ważne wydarzenie handlowo-promocyjne wspierane przez lokalne władze. W bieżącym roku, współgospodarzem targów jest Republika Południowej Afryki oraz UNIDO (Organizacja Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju Przemysłowego).
Z uwagi na charakter targów, w szczególności fakt, że są one odwiedzane głównie przez konsumentów, a nie przedstawicieli biznesu, CISMEF to bardzo dobra okazja do promocji i sprzedaży produktów oraz do przeprowadzenia badań rynku wśród konsumentów. Targi mają charakter B2B, wymiar B2C jest ograniczony. W poprzednich edycjach targów Polski Pawilon cieszył się bardzo dużą popularnością wśród zwiedzających. Polskie firmy prezentowały biżuterię bursztynową, art. spożywcze i kosmetyki.
Udział w targach jest bardziej korzystny dla firm i osób, które na stałe przebywają w Chinach i posiadają towar na miejscu. Szanse na znalezienie kontrahenta dla firmy, która przyjeżdża z Polski i stawia na rynku pierwsze kroki może nie przynieść oczekiwanych rezultatów.

 

ZGŁOSZENIA
Firmy zainteresowane udziałem, także te które wcześniej wyraziły chęć udziału w kontakcie z WPHI i Konsulatem, proszone są o przesłanie formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny w załączeniu, w terminie do 12 sierpnia do Pana Artura Siejki na adres a.siejka@trade.gov.pl. Aby zagwarantować jakość oferowanego w polskim pawilonie bursztynu, do udziału w targach zapraszamy firmy zrzeszone w ramach Międzynarodowego Stowarzyszenia Bursztynników lub Krajowej Izby Bursztynu. W razie dużej liczby chętnych, o udziale w targach będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Istotnym jest, aby w targach prezentowane były różne grupy towarów tj. bursztyn, art. spożywcze, kosmetyki.


POLSKI PAWILON
W tym roku polska strona będzie dysponować powierzchnią 180 m2 (20 stoisk o powierzchni 9 m2). Stoiska o powierzchni 9 m2 będą przekazane polskim firmom bezpłatnie – w pierwszej kolejności przedstawicielom polskich firm. Kolejne miejsca będą udostępnianie firmom chińskim zajmującym się importem lub dystrybucją produktów z Polski.
Projekt pawilonu nie będzie zakładał ścianek bocznych między polskimi stoiskami. Ponadto, w trosce o wizerunek Polski i polskich firm organizator skoordynuje zamówienie druku plakatów na stoiska. Wraz z formularzem zgłoszeniowym uprzejmie prosimy o przesyłanie zdjęć z logo Państwa firm, które następnie zostaną przekazane do wspólnego druku. Uczestnicy będą zobowiązani do opłacenia kosztów dekoracji stoisk w pierwszym dniu targów (ok. 600-100 RMB za stoisko 9 m2). W przypadku nieotrzymania grafik do przygotowania aranżacji zostaną użyte materiały promujące Polskę a firma obciążona kosztami druku.
Stoisko będzie standardowo wyposażone, znajdzie się na nim szklana gablotka, lada, stół i krzesła. Firmy, które będą planowały korzystanie z większej liczby mebli będą zobowiązane do odpłatnego wynajmu ich od organizatora targów (dzień przed targami).
Koszty zakwaterowania i noclegu przedstawiciele polskich firm będą musieli pokryć niezależnie.
Pliki do pobrania

The 14th CISMEF-Information of Overseas Exhibiting Enterprises -
xls | 31.5 KB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Vascular illuminator BOB R-OM 150x2 LED OZ F

Medical illuminator - stationary version. Indispensable for sclerotherapy treatment. Features: ...
Polska - Łomianki 2021-06-17 Dodał: Andrzej Dryżba Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny Zobacz ofertę

Vascular illuminator BOB-OM OZ LED

Portable vascular illuminator. Indispensable for sclerotherapy treatment. Features: - battery p...
Polska - Łomianki 2021-06-17 Dodał: Andrzej Dryżba Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny Zobacz ofertę

Video rectoscope-anoscope BOB R-OM 150x2 LED

Medical device dedicated to carry our video-guided sclerotherapy of piles. The comfort of using B...
Polska - Łomianki 2021-06-17 Dodał: Andrzej Dryżba Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert