Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie firmy spożywcze wzięły udział we współorganizowanych przez WPHI w Pekinie spotkaniach B2B w Shenzhen

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Artur Siejka | 2017-06-29 11:28:58
shenzhen, pekin, wphi, konsulat, kanton, guangzhou, ife, targi, b2b, spożywcze, żywność, eksport

15 firm zajmujących się żywnością z Polski wzięło udział w organizowanych po raz pierwszy w Shenzhen w prowincji Guangdong spotkaniach typu business-to-business (B2B).

Na wydarzenie zaproszeni byli importerzy i dystrybutorzy żywności z tego miasta. Polskie firmy zaprezentowały produkty czekoladowe, jabłka i przetwory owocowe, mleko, przetwory mączne i alkohol.

Spotkania B2B były zorganizowane przez WPHI w Pekinie, Konsulat Generalny RP w Kantonie oraz Shenzhen-CEEC Economic and Cultural Association. Wydarzenie odbyło się dzień po zakończeniu targów IFE China w Kantonie, w których wzięło udział prawie 20 firm z Polski – w tym misja 12 firm zorganizowana przez Agencję Rynku Rolnego.

Dane ponad 140. uczestników spotkania B2B z chińskiej strony, wraz z danymi spotkania B2B w Kantonie, które odbyło się kilka dni wcześniej, są do pobrania w pliku Excel pod tekstem.

Pliki do pobrania

Dane uczestników spotkań B2B w branzy spożywczej w Shenzhen i Guangzhou w czerwcu 2017
xlsx | 15.28 MB
Pobierz