Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie dla polskich firmy z branży spożywczej do bezpłatnego udziału w B2B w Shenzhen 19 czerwca br.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Artur Siejka | 2017-05-29 10:09:56
wphi, pekin, shenzhen, b2b, żywność, import, eksport

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pekinie zaprasza firmy zajmujące się handlem polską żywnością do bezpłatnego udziału w spotkaniach match-makingowych, które odbędą się w dn. 19 czerwca 2017 o godz. 14:00 w Shenzhen w prowincji Guangdong.

Na spotkania zostaną zaproszeni importerzy i dystrybutorzy żywności w Shenzhen. Wydarzenie jest organizowane przez WPHI, Konsulat Generalny RP w Kantonie oraz Shenzhen Central and Eastern European Countries Economy and Culture Association.

Każdy z uczestników z polskiej strony będzie miał do dyspozycji stolik do rozmów. Do udziału są zapraszane nie tylko polskie firmy, ale również importerzy polskiej żywności w Chinach, którzy pragną nawiązać kontakt z miejscowymi dystrybutorami. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Koszty przyjazdu i zakwaterowania w Shenzhen oraz ewentualnych usług tłumacza powinny zostać pokryte przez uczestników.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:
a.siejka@trade.gov.pl

Spotkania B2B odbędą się przy okazji udziału polskich firm z branży spożywczej w targach IFE China w Kantonie (16-18 czerwca). Misję na te targi organizuje Agencja Rynku Rolnego.

Nazwa i adres miejsca organizacji wydarzenia w j. angielskim i chińskim:
Pavilion Hotel, Second floor function room II (No. 4002, Huaqiang North Road, Futian District, Shenzhen)
圣廷苑酒店二楼多功能厅II (深圳福田区华强北路4002号)