Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuDofinansowanie do udziału w misjach do Chin w ramach programu EU Gateway

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Użytkownik | 2016-12-16 05:59:18
chiny, pekin, szanghaj, wphi, eu, gateway, dofinansowanie

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) w Pekinie zachęca polskie firmy do wysyłania zgłoszeń do programu EU Gateway Business Avenues. Inicjatywa ta pozwoli wybranym europejskim firmom na otrzymanie dofinansowania i udział w misjach biznesowych do Chin.

Aktualnie prowadzony jest nabór dla firm z EU z sektora technologii i usług związanych z bezpieczeństwem żywności na misję, która odbędzie się w Szanghaju w dniach 15-19 maja 2017 r. Dofinansowanie ma pokryć koszty zakwaterowania (do €1000) oraz 80% kosztów usług biznesowych (do €1000). Termin przyjmowania zgłoszeń upływa w dniu 20 stycznia 2017..

W ramach misji uczestnicy z Europy będą mieli możliwość przedstawienia swoich produktów i technologii potencjalnym chińskim partnerom biznesowym powiązanym z tym sektorem w trakcie dwudniowego wydarzenia promocyjnego o nazwie Business Exhibition Day.

Uczestnicy programu otrzymają również fachowe porady od specjalistów w tej dziedzinie w Chinach. Studium rynku dotyczące rynku technologii i usług bezpieczeństwa żywności w Chinach, a także szkolenie otrzymane przed wyjazdem do Chin, pozwolą przedstawicielom firm na przygotowanie strategii rynkowej, którą będą mogli zaprezentować przed chińskimi potencjalnymi partnerami.

Oprócz tego zakwalifikowane do programu firmy odwiedzą najważniejsze targi SIAL China, jedne z największych chińskich targów żywnościowych. Udział w targach pozwoli na poznanie aktualnych trendów w branży. Program oferuje również pomoc w szukaniu partnerów biznesowych w Chinach, aranżowanie spotkań B2B, a także sprawdzenie popytu na daną usługę czy produkt.

Dodatkowo wszystkie uczestniczące firmy zostaną zaprezentowane w kampanii promocyjnej obejmującej zasięgiem całe terytorium Chin, obejmującej media społecznościowe, kampanię bezpośrednią wśród chińskich firm oraz katalog promocyjny ze szczegółowymi informacjami o każdym z przedsiębiorstw.

Inicjatywa EU Gateway Programme (www.eu-gateway.eu) z sukcesem rozwija współpracę między wybranymi państwami azjatyckimi od 1990 r. Ta inicjatywa z czasem została rozszerzona m.in. o Chiny. Misje biznesowe organizowane w ramach inicjatywy pozwalają na przygotowanie się do działania na rynkach azjatyckich, trudnych dla przedsiębiorców ze względu na bariery kultury biznesowej czy ograniczające zagraniczny biznes regulacje prawne. W latach 2008-2014 w programie wzięło udział 2200 firm. Program Business Avenues planuje organizację 44 misji biznesowych tego typu w okresie od 2016 r. do 2020 r.

W zależności od kraju misje biznesowe obejmują sektory:
- energia odnawialna,
- ochrona środowiska (w tym wody),
- opieka zdrowotna,
- budownictwo,
- technologie informacyjne,
- wzornictwo,
- żywność i napoje,
- usługi.

Więcej informacji o programie oraz formularz aplikacyjny dostępny jest na tej stronie:

https://www.eu-gateway.eu/…/food-safety-technologies-servic….

Zdjęcia i grafiki: EU Gateway Programme


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych – czynności on site i off site Pozycjonowanie witryn ...
Polska - Toruń 2021-10-14 Dodał: Jolanta Borkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Księgowość online

Księgowość dla przedsiębiorców Prowadzenie firmy wiąże się wprost z koniecznością prowa...
Polska - Toruń 2021-10-14 Dodał: Jolanta Borkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Gabinet kosmetyczny

Gabinet kosmetyczny – zabiegi kosmetologii medycznej Elight Kosmetologia medyczna Powstań...
Polska - Toruń 2021-10-14 Dodał: Jolanta Borkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert