Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska oferta na targach motoryzacyjnych Automechanika Shanghai

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Adam Ryszkowski | 2016-12-06 08:56:43
wphi szanghaj, targi, expo, automechanika, shanghai, motoryzacja, samochody

Na przełomie miesięcy, od 30 listopada do 3 grudnia 2016, trwały targi Automechanika Shanghai, czyli druga największa na świecie impreza wystawiennicza w branży motoryzacyjnej.

Na przełomie miesięcy, od 30 listopada do 3 grudnia 2016, trwały targi Automechanika Shanghai, czyli druga największa na świecie impreza wystawiennicza w branży motoryzacyjnej. Na powierzchni 312 tys. m² wystawiało się 5700 firm z 39 krajów świata, z liczbą odwiedzających na poziomie 120 tysięcy. Tegoroczna edycja skupiła się na sześciu sektorach: Części Samochodowe, Elektronika i Systemy, Akcesoria i Personalizacja, Naprawa i Konserwacja, Zarządzanie i Cyfryzacja, Higiena pojazdu.

 

Oferta zebranych na targach firm polskich była związana przede wszystkim z częściami i akcesoriami samochodowymi, a także olejami i osprzęcie pomocniczym. Pojawiła się firma WAŚ produkująca szeroką gamę lamp samochodowych, Lotos Oil prezentował oleje napędowe. Spółka SENA pojawiła się między innymi z akcesoriami samochodowymi, w tym z odświeżaczami powietrza. Na targach Automechanika byli również przedstawiciele Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, prezentując ofertę inwestycyjną stronie chińskiej. Odświeżacze powietrza wystawiała firma Natural Fresh z Wrocławia, firma Neotec pokazała nowoczesne zawieszenia pneumatyczne, a grupa CIMAT wystawiła swoje wyważarki.

 

Następna edycja Automechanika Shanghai odbędzie się w grudniu 2017 i można uznać ją za najważniejszą imprezę wystawienniczą o profilu motoryzacyjnym w Azji. W razie zainteresowania wzięciem udziału w targach, prosimy o kontakt na adres shanghai@trade.gov.pl.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Myjnia ręczna samochodowa - Warszawa

Global Car Wash, czyli ręczna myjnia samochodowa dla klientów biznesowych w mieście Warszawa. W o...
Polska - Warszawa 2021-06-15 Dodał: Erwin Wójcik Samochody osobowe Zobacz ofertę

Wynajem samochodów sportowych

Wypożyczalnia RentDremCar z siedzibą w Warszawie dla swoich klientów biznesowych świadczy usługi ...
Polska - Warszawa 2021-06-15 Dodał: Erwin Wójcik Samochody osobowe Zobacz ofertę

BMW używane

BMW Auto Premium to autoryzowany serwis samochodów tej marki, który oferuje przede wszystkim usłu...
Polska - Świlcza 2021-03-16 Dodał: BMW Auto Premium Handel, Samochody osobowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert