Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWPHI na targach inwestycyjnych COFAIR w Pekinie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Użytkownik | 2017-01-12 07:39:24
wphi, pekin, targi, inwestycje, stoisko

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) wziął udział w jednych z najważniejszych targów inwestycyjnych China Overseas Investment Fair (COFAIR).

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) w Pekinie promuje potencjał inwestycyjny Polski na ważnych targach inwestycyjnych w stolicy Chin - "China Overseas Investment Fair" (COFAIR).

Targi COFAIR, które w tym roku odbyły się w dniach 20-21 października, to ważna platforma do promocji gospodarczej i nawiązywania współpracy z chińskimi firmami planującymi inwestycje zagraniczne.

Tematem przewodnim tegorocznej - ósmej już - edycji tych targów była współpraca w zakresie zdolności produkcyjnej, rozwoju inicjatyw wokół Nowego Jedwabnego Szlaku oraz ułatwieniu najważniejszym gałęziom chińskiej gospodarki rozwoju współpracy z zagranicznymi przedsiębiorstwami.

Zgodnie z danymi organizatora na targi i powiązane wydarzenia przybyli przedstawiciele ponad 1000 chińskich firm. Oprócz obsługi potencjalnych inwestorów bezpośrednio na stoisku wydziału, pracownicy WPHI w Pekinie wzięli także udział w seminarium dotyczącym współpracy i inwestycji w kolejnictwie - „China Railway Express and International Logistics Cooperation Forum”. Przedstawiciel WPHI w Pekinie wygłosił na seminarium przemówienie z prezentacją o rynku kolejowym w Polsce oraz możliwościach współpracy z polskimi firmami w rozbudowie bazy logistycznej w Polsce.

W seminarium uczestniczyli także przedstawiciele władzy lokalnej z Polski, którzy zainteresowani są rozwojem współpracy z Chinami w zakresie kolejnictwa - wójtowie gminy Terespol i gminy Piszczac. Obie gminy położone są na granicy z Białorusią i posiadają ofertę budowy terminali przeładunkowych. Podczas rozmów przedstawiciele firm chińskich, w tym operatorzy połączeń kolejowych między Chinami a Polską, wyrazili zainteresowanie współpracą z Polską w tym zakresie.

WPHI w Pekinie ma przyjemność przekazać Państwu dane kontaktowe osób, które odwiedziły stoisko WPHI na targach COFAIR. Lista w pliku Excel jest do pobrania pod tekstem.

Pliki do pobrania

Lista osób które odwiedziły stoisko WPHI w Pekinie na targach COFAIR w Pekinie 20-22 listopada 2016
xlsx | 18.45 MB
Pobierz