Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPrezentacja oferty polskiej branży spożywczej na targach w Szanghaju

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Adam Ryszkowski | 2016-11-21 09:14:17
fhc, szanghaj, wphi szanghaj, artykuły spożywcze, foodstuff, targi

W dniach 7 – 9 listopada 2016 roku w centrum wystawienniczym Shanghai New International Expo Centre (SNIEC) odbyła się dwudziesta druga edycja międzynarodowych targów spożywczych FHC. W wystawie wzięło udział 2350 chińskich i zagranicznych wystawców z 65 krajów reprezentujących szeroko pojętą branżę żywnościową.

W skład targów, które poświęcone są wyłącznie zagranicznej żywności, wchodziły następujące pawilony tematyczne:
- ProWine China 2016
- Meat China 2016
- Tea & Coffee China 2016
- Beer China 2016
W ceremonii otwarcia targów FHC wzięli udział Konsul Generalny RP w Szanghaju Pan Piotr Nowotniak oraz szef WPHI Pan Andrzej Pieczonka.
WPHI w Szanghaju zaprezentowało się na targach z własnym 24m2 stoiskiem, na którym promowano ofertę polskich firm takich jak: Graal, Vinti International, Polish Treasure, Apple Paple oraz Szanghajski oddział Krajowej Rady Drobiarstwa. Stoisko WPHI byłą częścią Polskiego Pawilonu, w którym swoje produkty reprezentowały także firmy: Flis, Oshee, Otmuchów, Krynica Vitamin, OSM Łowicz, Rene, TiM i Grana.
Tegoroczna edycja targów potwierdziła zarówno wysoką jakość polskich produktów jak i zainteresowanie strony chińskiej polską ofertą. Polski Pawilon cieszył się wśród zwiedzających bardzo dużą popularnością, co było także zasługą przygotowania przez polskie firmy dużej ilości próbek oferowanych produktów.
Zdecydowana większość polskich wystawców jest bardzo zadowolona z efektów targów i deklaruje chęć udziału w FHC w przyszłorocznej edycji.