Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuDystrybutorzy polskich produktów w Chinach wsparli budowę mostów w prowincji Guangxi

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Natalia Góralczyk | 2016-11-01 08:16:34
charity, csr, wphi pekin, chiny, pekin


Ambasada RP w Pekinie wzięła udział w kolejnej edycji akcji charytatywnej pod patronatem chińskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Tym razem koordynacji przygotowań do bazaru podjęło się WPHI Pekin, zapraszając do współpracy dystrybutorów polskich produktów.

 

Polskie stoisko, na którym można było zakupić m.in. polskie soki NFC, wody mineralne, pierniki, ciastka, miody, a także polską biżuterię bursztynową i książki dla dzieci, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

Akcja co roku jest organizowana na Stadionie Olimpijskim, tegoroczną edycję wspierała małżonka Ministra Spraw Zagranicznych ChRL, Pani Qian Wei. Bazar charytatywny, oprócz szczytnego celu, na który są przeznaczane wpływy ze sprzedaży, jest również doskonałą okazją do promocji marki polskiej i polskich produktów.

Dzięki dobrze skoordynowanym działaniom Ambasadzie RP udało się zgromadzić przeszło 29 600 juanów. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na budowę mostów w prowincji Guangxi za pośrednictwem fundacji China Foundation for Poverty Alleviation.