Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRekrutacja na targi Western Fair w Chengdu

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Użytkownik | 2016-10-03 23:34:44
chengdu, western, fair, wphi, pekin, bursztyn, artykuły, spozywcze

WPHI w Pekinie zaprasza do udziału w targach Western Fair w Chengdu

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pekinie pragnie poinformować możliwości bezpłatnego udziału polskich firm w targach Western Fair w Chengdu, które odbędą się w dniach 3-6 listopada br.

Organizator targów jest gotowy przekazać nieodpłatnie polskim firmom 5 stoisk standardowych. Zgłoszenia na targi na załączonym formularzu prosimy przekazać na adres a.siejka@trade.gov.pl do końca dnia 6 października br.

W przypadku dużego zainteresowania ze strony polskich firm o przydziale stoiska będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Listę zainteresowanych firm WPHI w Pekinie przekaże organizatorom targów. Następnie wszelkie sprawy organizacyjne uczestnicy targów z polskiej strony będą zobowiązani ustalić bezpośrednio z organizatorem targów.

Targi Western China International Fair (WCIF) to jedno z najważniejszych wydarzeń w zakresie współpracy handlowej i inwestycyjnej z prowincją Syczuan. Targi cieszą się dużym poparciem ze strony samorządu lokalnego oraz rządu centralnego, ponieważ ich celem jest rozwój centralnych regionów Chin.

Targi Western China podzielone są na następujące grupy tematyczne:

  • zaawansowane dobra konsumpcyjne,
  • technologie/wyposażenie,
  • pojazdy i części zamienne,
  • usługi i handel,
  • wystawa produktów z krajów Nowego Jedwabnego Szlaku i miast partnerskich.

Współpraca handlowa i regionalna między Polską a Prowincją Syczuan rozwija się bardzo dobrze. W Chengdu działają już dwie polskie instytucje: Konsulat oraz Regionalne Biuro Województwa Łódzkiego i Miasta Łódź. Ponadto między Łodzią a Chengdu działa połączenie kolejowe, co ułatwia transport dóbr do tego miasta, jak i całej prowincji.

W tym roku, targi Western China odbędą się po raz 17-ty.
Pliki do pobrania

formularz Western Fair
xls | 19.5 KB
Pobierz