Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuOferta polskich produktów pochodzenia morskiego na targach SIFSE w Szanghaju

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Adam Ryszkowski | 2016-08-30 07:58:24
graal, szanghaj, targi, sifse, ryby, owoce morza, seafood, expo

Trwa promocja coraz szerszej gamy polskich towarów spożywczych w ChRL, tym razem podczas targów SIFSE, czyli Shanghai International Fisheries & Seafood Expo. Podejmowane są próby wzbogacenia obecności polskiej oferty eksportowej na rynku chińskim o ryby i owoce morza, na które w Chinach jest coraz większy popyt. Wraz ze zwiększeniem liczebności zamożnej klasy średniej, coraz większą wagę przykłada się do jakości produktów, wobec czego konsumenci lokalni często wybierają towary sprowadzane z zagranicy, oryginalne w smaku, dotychczas nieznane na chińskich stołach. Otwiera to nowe, obiecujące nisze rynkowe dla polskich producentów.

SIFSE Expo to targi poświęcone szeroko rozumianemu rynkowi owoców morza – od produktów surowych, przez przetworzone, aż po maszyny pakujące i akcesoria do połowu ryb. W tym roku, w dniach 25-27 sierpnia, odbyła się już jedenasta edycja tej branżowej imprezy, będącej określaną najbardziej wartościowym wydarzeniem B2B w branży rybnej Państwa Środka. 
Można było zauważyć firmy z ponad 30 krajów, między innymi ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii, Norwegii czy Wielkiej Brytanii. Łączna ilość gości biznesowych imprezy wyniosła, według danych organizatora, ponad 24 tysiące na powierzchni 25 tysięcy metrów kwadratowych. Więcej informacji dotyczących targów można znaleźć na oficjalnej witrynie internetowej: http://www.sifse.com 
W uroczystej ceremonii otwarcia targów wziął udział szef WPHI Szanghaj, Pan Andrzej Pieczonka.  Targi odwiedzili przedstawiciele firmy GRAAL z Wejherowa, największego polskiego podmiotu przetwarzającego ryby. Firma, założona w roku 1990, specjalizuje się w produkcji i dystrybucji szerokiej gamy konserw rybnych, koncentrując się przede wszystkim na śledziach, łososiach, tuńczykach, makrelach, pstrągach i szprotach. 
Goście z Polski odbyli szereg rozmów zarówno z przedstawicielami chińskich zrzeszeń branżowych, jak i reprezentantami firm z sektora produktów pochodzenia morskiego. Wysoka jakość przedstawionych przez spółkę GRAAL produktów zapewniła duże zainteresowanie strony chińskiej. Program wizyty obejmował także zapoznanie się z profilem oferty największych supermarketów zagranicznych i chińskich sieci handlowych funkcjonujących w Szanghaju. 
 
 
Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Oferta stomatologa

Oferta stomatologa Oferta stomatologa Oferta stomatologaOferta stomatologa sdfgt
Polska - Toruń 2021-03-02 Dodał: Mateusz Stachowiak Mięso, Ryby Zobacz ofertę

Pozycjonowanie i Tworzenie Stron Internetowych.

Prowadzimy agencję interaktywną na terenie Olsztyna. W branży internetowej świadczymy usługi już ...
Polska - Olsztyn 2021-05-13 Dodał: Artur Niestępski Media i reklama Zobacz ofertę

Brama wjazdowa przesuwna

Brama żaluzjowa charakteryzuje się oryginalną konstrukcją składającą się ze stalowych przęseł, kt...
Polska - ZIELONA GÓRA 2021-04-28 Dodał: Marciniak Ogrodzenia Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert