Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZapraszamy polskie firmy do udziału w targach China Hi-Tech w Shenzhen

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Użytkownik | 2016-08-25 04:09:08
hi-tech, technologie, innwacje, elektronika, shenzhen, guangdong, wphi, pekin

Do dyspozycji polskich firm będzie bezpłatne stoisko o powierzchni na bezpłatnym stoisku o powierzchni 32 m2. Targi odbędą się w dn. w dniach 16-21 listopada br.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pekinie, Referat ds. Edukacji i Nauki Ambasady RP w Pekinie, Konsulat Generalny RP w Kantonie oraz Krajowa Izba Gospodarcza zapraszają przedsiębiorców, uczelnie, instytuty badawcze oraz inne podmioty specjalizujące się w wysokich technologiach do udziału w targach China Hi-Tech Fair (CHTF), które odbędą się w terminie 16-21 listopada 2016 r. w Shenzhen, w Chinach.

CHTF to ważna platforma do nawiązywania współpracy, wymiany doświadczeń, pozyskiwania inwestorów oraz wprowadzania osiągnięć naukowych wobszarze innowacji i nowych technologii. W poprzedniej edycji CHTF wzięło udział 3686 wystawców z 28 krajów i 583 tys. osób odwiedzających, a powierzchnia wystawiennicza wyniosła około 150 tys. m2. Największym zainteresowaniem cieszyły się następujące działy: elektronika i techniki informacyjne, IT i komunikacja oraz nowe źródła energii i technologie energooszczędne.

Podczas tegorocznej edycji, uczestnicy z Polski będą mogli korzystać nieodpłatnie ze stoiska targowego o powierzchni 18-36m² (w zależność od liczby zgłoszeń), a także otrzymają zniżkę na zakwaterowanie w Shenzhen. Dodatkowo planowane jest spotkanie z ekspertami zajmującymi się ochroną praw własności intelektualnej w Chinach oraz spotkania B2B z chińskimi firmami. Więcej szczegółów odnośnie samych targów mogą Państwo znaleźć na stronie www.china.trade.gov.pl. Zgłoszenia (na załączonym formularzu) oraz ewentualne pytania w sprawie targów prosimy przesyłać do 20 września do p. Patryka Popczyka na adres p.popczyk@trade.gov.pl lub p. Katarzyny Kaniewskiej kkaniewska@kig.pl (tel. 4822 6309707).

 

Przydatne linki:

Oficjalna strona organizatora targów

Raport z poprzedniej edycji targów CHTF

Informacje organizacyjne (adresy, hotele)

Shenzhen jako hub technologiczny w Chinach

 

Zdjęcia: Shenzhen Convention & Exhibition Center Management Co., Ltd., China Hi-Tech Transfer Center

Pliki do pobrania

Formularz zgłoszeniowy Hi-Tech Shenzhen
docx | 86.81 KB
Pobierz