Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPromocja polskiej żywności w listopadzie w Pekinie (i Tianjinie)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Użytkownik | 2016-11-20 02:06:57
targi, anufood, promocja, ejt, żywność eksport, wphi, pekin, tianjin

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Pekinie zaprasza do zapoznania się z działaniami promującymi polską żywność, które będą zorganizowane w związku z udziałem polskich firm w targach Anufood China w Pekinie w listopadzie br.

Podobnie jak na SIAL China w maju br. w Szanghaju, Polska jest oficjalnym partnerem targów Anufood China, które odbędą się w terminie 16-18 listopada br. Oprócz targów planowana jest również organizacja Dnia Polsko-Chińskiego Biznesu i Dni Polskiej Żywności w sieciach handlowych. W zakładkach znajdują się informacje dotyczące każdego z tych wydarzeń. Dodatkowo zamieszczamy aktualne dane dotyczące eksportu wybranych art. rolno-spożywczych z Polski do Chin w okresie od stycznia do maja 2016 r. oraz inne ważne informacje (hotele w Pekinie etc.).

WPHI w Pekinie zaprasza także polskie firmy i instytucje do współorganizacji wymienionych wydarzeń lub zaproponowania dodatkowych, które WPHI w Pekinie będzie mogło wesprzeć.

W celu osiągnięcia lepszego efektu promocyjnego oraz aby trafić do różnych grup odbiorców, jak importerzy i konsumenci, założeniem tych działań jest to, aby podczas każdego wydarzenia można promować pozostałe - dzięki temu na przykład odwiedzający targi dowiedzą się o promocji polskich produktów w sieciach handlowych.

  • ANUFOOD China 2016

https://www.trade.gov.pl/pl/Wydarzenia/172346,anufood-2016.html

  • Dzień Polsko-Chińskiego Biznesu

https://www.trade.gov.pl/pl/Wydarzenia/206014,dzien-polsko-chinskiego-biznesu-w-ambasadzie-rp-w-pekinie.html

  • Dni Polskiej Żywności w sklepie EJT w Tianjinie

https://www.trade.gov.pl/pl/Wydarzenia/206016,dni-polskiej-zywnosci-w-sklepie-ejt-w-tianjinie.html