Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi Techniki Pakowania i Opakowań WARSAW PACK 2017 i Targi Technologii Spożywczych WARSAW FOOD TECH 2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Adam Ryszkowski | 2016-07-05 06:47:11
expo, targi, żywność, pakowanie, opakowanie, magazynowanie, warszawa

Targi Techniki Pakowania i Opakowań WARSAW PACK 2017 oraz Targi Technologii Spożywczych WARSAW FOOD TECH 2017 to dwie branżowe, specjalistyczne imprezy w największym w Polsce Centrum Wystawienniczo - Kongresowym Ptak Warsaw Expo znajdującym się na obrzeżach Warszawy. Wydarzenie odbędzie się w dniach 7-9 marca 2017.

Targi Warsaw Pack 2017 podzielone zostały na kilka stref tematycznych.

Strefa Techniki Pakowania to prezentacja najnowszych rozwiązań z zakresu techniki pakowania skierowanych do zakładów produkcyjnych i centrów logistycznych. Podczas targów prezentowane są maszyny i urządzenia pakujące, linie do pakowania, systemy pakujące, systemy sortowania, napełniania i dozowania, systemy paletyzacji i depaletyzacji, systemy etykietowania, systemy pomiarowe, ważące i inne. W 2017 przygotowywana jest m.in. Strefa Paletyzacji.

Strefa Opakowań zaprezentuje najnowsze rozwiązania w zakresie opakowań dla branży spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej, chemicznej i innych. Wystawcy prezentują opakowania z tworzyw sztucznych, opakowania szklane, opakowania z kartonu, opakowania z papieru, opakowania z drewna, opakowania z metalu, opakowania transportowe i inne opakowania.

Strefa Recykling Opakowań to miejsce prezentacji rozwiązań związanych z recyklingiem opakowań, dostawców maszyn, urządzeń i linii do recyklingu opakowań, firm i organizacji zajmujących się odzyskiem materiałów, uczelni i działów badawczych, mediów i innych podmiotów związanych z recyklingiem.

Strefa Logistyki Pakowania obejmuje rozwiązania w zakresie pakowania produktów i towarów w magazynie produkcyjnym, magazynie dystrybucyjnym, magazynie logistycznym, systemy transportu wewnętrznego i magazynowania, wyposażenie magazynu, systemy ważące, opakowania transportowe, systemy etykietujące i etykiety, folie, taśmy i materiały do pakowania. W 2017 roku przygotowujemy Strefę Logistyki Pocztowej i Kurierskiej oraz Strefę Magazynowania Produktów Spożywczych.

Strefa B+R i Finansowanie Projektów to miejsce prezentacji oferty instytucji edukacyjnych, badawczych, działów R&D oraz firm zajmujących się finansowaniem projektów m.in. w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 i innych.

Podczas II edycji Targów Warsaw Pack 2017 odbędą się warsztaty, szkolenia i konkursy branżowe: jak dostać pieniądze z ZUS i Funduszy Europejskich, jak zarobić na recyklingu opakowań, jak zaoszczędzić w zakładzie produkcyjnym poprzez optymalizację pakowania, dokąd eksportować w 2017 roku, gdzie tanio zrobić kurs operatora wózka widłowego.

Celem targów jest skupienie w jednym miejscu przedstawicieli wielu gałęzi branży pakowania oraz ich klientów i stworzenie dogodnych warunków do kontaktów biznesowych w ramach Strefy Kooperacji.

Głównymi partnerami instytucjonalnymi wydarzenia są: Polska Izba Opakowań oraz COBRO - Instytut Badawczy Opakowań.

Targi WARSAW PACK odbędą w dniach 7-9 marca 2017 w hali F Międzynarodowego Centrum Targowo Kongresowego Ptak Warsaw Expo

Równolegle z Targami WARSAW PACK 2017 odbywają się Targi Technologii Spożywczych WARSAW FOOD TECH 2017.

 

Targi Technologii Spożywczych WARSAW FOOD TECH 2017 to z kolei branżowa, specjalistyczna impreza w największym w Polsce Centrum Wystawienniczo - Kongresowym Ptak Warsaw Expo.

Podczas 3 dni targowych ponad 100 wystawców zaprezentuje szereg nowości produktowych i praktyczne rozwiązania dla przedsiębiorstw produkcyjnych.

Targi Technologii Spożywczych WARSAW FOOD TECH zaprezentują następujące strefy produktowe:

-Strefa maszyn i urządzeń dla przetwórstwa owoców i warzyw

-Strefa maszyn i urządzeń dla przemysłu piekarniczego, cukierniczego i młynarskiego

-Strefa maszyn i urządzeń dla przemysłu mleczarskiego

-Strefa maszyn i urządzeń dla przemysłu mięsnego i rybnego

-Strefa maszyn i urządzeń dla przemysłu olejarskiego

-Wyposażenie zakładów produkcyjnych, części zamienne, usługi branżowe

Celem jest organizacja największego branżowego wydarzenia targowego o zasięgu międzynarodowym skierowanego do szerokiej gamy przedsiębiorstw branż spożywczych.

Warsaw Food Tech to prezentacja w jednym miejscu kompleksowej oferty producentów i dystrybutorów maszyn do przetwórstwa i produkcji spożywczej, przeprowadzenie warsztatów i szkoleń branżowych oraz prezentacja oferty produktowej przedsiębiorców z zagranicy Targi WARSAW FOOD TECH 2017 odbędą w dniach 7-9 marca 2017 w hali E.

Międzynarodowego Centrum Targowo Kongresowego Ptak Warsaw Expo

Głównym partner instytucjonalnym wydarzenia jest: POLSKIE TOWARZYSTWO INŻYNIERII I TECHNIKI PRZETWÓRSTWA  SPOŻYWCZEGO "SPOMASZ"

Więcej informacji: WarsawPack.pl i WarsawFoodTech.pl, a także w załączniku.

 

Pliki do pobrania

Prezentacja Warsaw Pack 2017 Warsaw Food Tech 2017
pdf | 446.17 KB
Pobierz