Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolscy bursztynnicy wspierają potrzebujących z biednych regionów Chin

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Natalia Góralczyk | 2016-06-10 10:54:21
bursztyn, biżuteria, design, pekin, targi

Polscy bursztynnicy po raz kolejny udowodnili, że oprócz działania na rzecz intensywnego rozwoju biznesu na chińskim rynku, potrafią także aktywnie wspierać potrzebujących pomocy.

W dniach 20-31 maja odbyła się wiosenna edycja targów bursztynniczych w centrum Baihui, w której wzięło udział kilkanaście polskich firm. Polska biżuteria bursztynowa niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród chińskich nabywców.

Polscy bursztynnicy po raz kolejny udowodnili, że oprócz działania na rzecz intensywnego rozwoju biznesu na chińskim rynku potrafią także aktywnie wspierać potrzebujących pomocy. 25 maja 2016 roku w trakcie Międzynarodowych Targów Bursztynniczych w centrum Baihui odbyła się przy wsparciu WPHI Pekin aukcja charytatywna polskiego bursztynu, chińskich wyrobów biżuteryjnych i rękodzieła.

Wpływy z aukcji zostaną przekazane do fundacji China Next Generation Foundation na rzecz wsparcia potrzebujących osób z biednych regionów Chin. Fundacja zajmuje się edukacją szkolną, przedszkolną i domową, działa przede wszystkim na zachodzie Chin. Aukcja spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających. W aukcji udział wzięły firmy: Pure Enzo, Amber Gems, Silvam, Lucyna Astner, Sildan, Amber Gefarm, Amber Planet, DF Studio, Image Silver, Avantgarde, Baco.

Zgromadzonych na aukcji charytatywnej powitał uroczystym przemówieniem Artur Siejka, II sekretarz WPHI Pekin. Zgromadzeni na aukcji goście wzięli udział w licytacji, mogli także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z ubranym w tradycyjny polski strój promotorem.