Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuOtwarcie Polskiego Pawilonu w Strefie Wolnego Handlu w Szanghaju

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Adam Ryszkowski | 2016-06-07 06:17:04
strefa wolnego handlu, szanghaj, polska

W dniu 6 czerwca br. nastąpiło uroczyste otwarcie polskiego pawilonu w Szanghajskiej Strefie Wolnego Handlu. Operatorem pawilonu jest firma Happy Horse, która jest również pierwszą polską firmą zarejestrowaną w strefie (rejestracja w październiku 2014 r).

W uroczystej inauguracji pawilonu wziął udział Konsul Generalny w Szanghaju, Pan Piotr Nowotniak, szef WPHI Pan Andrzej Pieczonka oraz przedstawiciel komitetu założycielskiego Polskiej Izby Handlowej w Szanghaju Pan Michał Bielewicz. W okolicznościowych wystąpieniach podkreślano, że otwarcie polskiego pawilonu z dobrami konsumpcyjnymi otwiera nowy rozdział we wzajemnych relacjach handlowych obu krajów, umożliwiając w jeszcze lepszy i łatwiejszy sposób prezentacje polskich wyrobów dla chińskich konsumentów. Szef WPHI podkreślił również, że działalność firmy Happy Horse stanowi dobry przykład dla innych polskich przedsiębiorców, który powinien ich zachęcić do bardziej śmiałego i instytucjonalnego zaistnienia w Chinach. W uroczystej inauguracji obecni byli również przedstawiciele chińskich instytucji takich jak Rada Promocji Inwestycji Szanghaju, instytucji finansowych, kierownictwa Strefy, czy biura certyfikacji oraz przedsiębiorcy zainteresowani importerem produktów z naszego kraju, jak również przedstawiciele mediów.

 

W 680 m2 pawilonie są prezentowane m.in. polska żywność i alkohole, biżuteria bursztynowa, wózki dziecięce, oraz meble i luksusowa galanteria skórzana. Pawilon ma być swego rodzaju centrum polskich produktów w Szanghaju, natomiast firma finalizuje już prace nad swoją ofertą on-line.

 

Oferta firmy Happy Horse otwarta jest dla polskich producentów produktów spożywczych i klasy premium.

Pliki do pobrania

20160606103829
image | 1.02 MB
Pobierz
20160606103837
image | 1023.34 KB
Pobierz
20160606103950
image | 1.11 MB
Pobierz