Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuŚwiat polskich kosmetyków na China Beauty w Szanghaju

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Adam Ryszkowski | 2016-06-01 07:23:14
kosmetyki, targi, szanghaj

W dniach 18 – 20 maja w Szanghaju odbyły się targi China Beauty Expo. 21. edycja tego wydarzenia współorganizowana była przez cztery główne instytucje: Shanghai Baiwen Exhibition Co. Ltd, Informa Exhibitions oraz Beyond Beauty Events. Instytucją zatwierdzającą jest Rada Promocji Handlu Międzynarodowego (Council for the Promotion of International Trade – CCPIT) Rządu Miasta Szanghaj.

Podczas Targów polska branża kosmetyczna reprezentowana była głównie przez cztery firmy, które w trakcie tych trzech dni promowały swoje produkty na stanowiskach targowych. W ich ofercie znajdują się przede wszystkim takie produkty, jak kosmetyki kolorowe, kosmetyki służące do pielęgnacji skóry twarzy i ciała oraz włosów, a także pumeks.

Ponadto, w drugim dniu trwania Targów odbyło się zorganizowane przez Placówkę WPHI Szanghaj spotkanie B2B. W rozmowach z chińskimi przedsiębiorcami ostatecznie udział wzięło pięć polskich firm. Ponadto, w trakcie spotkania przedstawiciele Placówki WPHI prezentowali także ofertę firm, które z uwagi na zaangażowanie w targach organizowanych w innych częściach kraju, nie mogły partycypować w wydarzeniu.

Wart uwagi jest fakt, iż w trakcie odbywających się w pierwszym dniu Targów oficjalnej gali, Polska została odznaczona specjalną Nagrodą za Wkład Wniesiony w Organizację Międzynarodowych Targów Kosmetycznych China Beauty Expo 2016 (2016 China Beauty Expo International Cosmetics Industry Contribution Award). Nagrodę z rąk głównego organizatora Targów odebrał Pan Radca Handlowy Andrzej Pieczonka.