Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuDzień Polsko-Chińskiego Biznesu w Ambasadzie RP w Pekinie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Użytkownik | 2016-06-21 07:11:34
spotkanie, biznes, b2b, ambasada rp, pekin, export, import, żywność, turystyka, urząd marszałkowski,

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pekinie ma przyjemność zaprosić Państwa na Dzień Polsko-Chińskiego Biznesu, który odbędzie się w dn. 20 czerwca 2016 o godz. 13:30 w Ambasadzie RP w Pekinie (adres: Jianguomen Wai, 1 Ritan Str.).

Celem spotkania będzie prezentacja ofert polskich eksporterów i projektów inwestycyjnych w Polsce, omówienie ewentualnych możliwości współpracy w promocji Polski i rozwoju współpracy gospodarczej między Polską a Chinami, promocja pozytywnego wizerunku polskiej gospodarki i polskiej przedsiębiorczości w Chinach oraz integracja polskiego środowiska biznesowego w Chinach.

Dzień Polsko-Chińskiego Biznesu organizowany jest z okazji przyjazdu do Chin przedstawicieli urzędów marszałkowskich i przedsiębiorstw z województw mazowieckiego, łódzkiego i lubelskiego. Po stronie chińskiej zaproszeni będą przedstawiciele przedsiębiorstw chińskich dobrani pod kątem działalności firm z polskiej strony oraz firm związanych gospodarczo z Polską lub rozważających współpracę z Polską (importerzy produktów z Polski, potencjalni inwestorzy w Polsce).

Szczególnie zależy nam na obecności przedstawicieli polskiego środowiska biznesowego w Chinach. Zachęcamy do przesyłania nam propozycji przemówienia i prezentacji oraz przekazania zaproszenia osobom, które mogą być zainteresowane tym wydarzeniem - zarówno Polakom, jak i Chińczykom. W tym celu załączamy również zaproszenie w j. chińskim/angielskim.

Mamy nadzieje, że Dzień Polsko-Chińskiego Biznesu będzie platformą, która dostarczy okazję do nawiązania kontaktów i wymiany opinii dla wszystkich osób zainteresowanych rozwojem relacji Polski i Chin - przedstawicieli firm produkcyjnych, handlowych i konsultingowych (także zagranicznych), biur podróży, firm transportowych, mediów, instytucji oraz osób prywatnych, które bezpośrednio nie prowadzą działalności gospodarczej w Chinach.

Poniżej można pobrać zaproszenie, program (agenda), listę firm oraz zaproszenie w j. chińśkim/angielskim (do przesłania).

Pliki do pobrania

Zaproszenie na Dzień Polsko-Chińskiego Biznesu 20 czerwca 2016
pdf | 297.66 KB
Pobierz
Registration form for the Polish-Chinese Business Day -
doc | 90.5 KB
Pobierz
Invitation to the Polish-Chinese Business Day -
pdf | 357.03 KB
Pobierz
Preliminary Agenda of the Polish-Chinese Business Day -
pdf | 469.86 KB
Pobierz
List of the companies from Polish side attending the Polish-Chinese Business Day -
pdf | 867.21 KB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Sprzedaż maszyn

Sprzedaż urządzeń spawalniczych Sprzedaż spawarek Sprzedaż akcesoriów spawalniczych Sprzedaż m...
Polska - KOMORNIKI 2021-02-17 Dodał: Użytkownik Maszyny i urządzenia Zobacz ofertę

Automaty wydające, vendingowe

ASD Systems - Producent automatów wydających. Automaty wydające i autorska aplikacja IDS wspomag...
Polska - BIELSKO-BIAŁA 2021-02-16 Dodał: HUBERT WRÓBLEWSKI Handel, IT/ICT, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny i urządzenia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

sprzedaż fotowoltaiki

SOLAR Free Energy specjalizuje się w nowoczesnych systemach solarnych - od projektu, po montaż i ...
Polska - Warszawa 2021-02-12 Dodał: Karol Wójcik Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert