Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWizyta Pana Radosława Domagalskiego-Łabędzkiego Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Rozwoju w Chinach.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Użytkownik | 2016-05-10 03:16:35
radosław domagalski-łabędzki, pas i szlak, 16+1, spotkanie, witold waszczykowski, seminarium

Pan Radosław Domagalski-Łabędzki przebywał w Chinach w ramach oficjalnej wizyty Ministra Spraw Zagranicznych RP Pana Witolda Waszczykowskiego w dniach 24 – 28 kwietnia br.

W trakcie wizyty Przedstawiciel Ministerstwa Rozwoju miał okazję uczestniczyć w wielu wydarzeniach i spotkaniach z chińskimi przedsiębiorcami. W trakcie seminarium w Ambasadzie RP, które zgromadziło kilkudziesięciu przedstawicieli dużych chińskich przedsiębiorstw, banków, funduszy inwestycyjnych i ministerstw, Pan Minister Domagalski-Łabędzki przedstawił projekty, które mogą stanowić pole do współpracy między Polską a Chinami. Pan Domagalski-Łabędzki spotykał się również bezpośrednio z przedstawicielami chińskiego biznesu. W trakcie tych spotkań omówiono możliwości współpracy w kontekście inicjatywy Pasa i Szlaku oraz platformy 16+1 celem zwiększenia chińskich inwestycji w Polsce, współpracy w najważniejszych dla Polski sektorach, a także zwiększenia eksportu polskich produktów do Chin.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Hurtownia opakowań - Materiały opakowaniowe - Hurt i Detal

Hurtownia opakowań z bardzo bogatą ofertą produktową. Produkty wysyłamy do krajów europejskich. P...
Polska - WARSZAWA 2020-10-22 Dodał: Paweł Bednarski Handel, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Obsługa informatyczna i marketingowa stron internetowych

Zajmujemy się pełną obsługą informatyczną i marketingową nad stronami małych i średnich firm. Wdr...
Polska - Sokola 2020-07-15 Dodał: Łukasz Tomaszczyk Doradztwo/consulting/edukacja, IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Odzyskanie praw ochronnych do znaku towarowego w China

Odzyskiwanie znaku towarowego zarejestrowanego w Chinach przez podmiot trzeci.
Polska - STRASZYN 2020-06-14 Dodał: Michał Bielewicz Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Sektor kreatywny, Turystyka, sport i rekreacja Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert