Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRelacja z targów Hotelex Shanghai 2016

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Maria Ryszkowska | 2016-04-14 05:44:38
targi, hotelex, meble, żywność, napoje

W dniu 29 marca bieżącego roku rozpoczęły się w Szanghaju targi Hotelex Shanghai 2016 (http://en.hotelex.cn) – kluczowa impreza handlowa dla firm kooperujących z przemysłem hotelarskim

Relacja z targów Hotelex Shanghai 2016

 

W dniu 29 marca bieżącego roku rozpoczęły się w Szanghaju targi Hotelex Shanghai 2016 (http://en.hotelex.cn) – kluczowa impreza handlowa dla firm kooperujących z przemysłem hotelarskim. Targi obejmowały 25 pawilonów wystawowych o łącznej powierzchni ponad 200,000 metrów kwadratowych. Wystawcy reprezentowali 15 branż, jednak dominowały firmy głównie o profilu żywnościowym oraz budowlanym. Znaczna część targów była poświęcona szeroko pojmowanym artykułom spożywczym, od alkoholi przez kawę. lody, po owoce, dania mrożone i prezentację oferty cateringowej restauracji. Dodatkiem do targów Hotelex jest specjalistyczna impreza Expobuild China (http://www.hdeexpo.com/zh-cn/home obecna w 3 pawilonach) koncentrująca się na wystroju wnętrz, artykułach sanitarnych i ofercie inżynierskiej. Obecna też była duża liczba producentów paneli podłogowych oraz mebli drewnianych jak również wystawców produktów z kamienia, kafli i płyt naściennych oraz szkła – m.in. lamp i okien dachowych.

Targi Hotelex oraz Expobuild miały przede wszystkim chiński (ew. azjatycki) charakter, niewiele było zachodnich firm.